Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vásároltam AngelSounds...

Ma vásároltam AngelSounds JPD-100S magzatszivhangfigyelöt, ezt lehet mindig használni vagy csak néha, a "sugárzás" miatt? A papiron nem igazán irja. Nem árt a babának ha minden nap használom?

Figyelt kérdés
Egyépként nagyon jó,mert kicsi várakozás után hallottam ahogy mocorog,és 13hetes 4napos vagyok.
2008. nov. 29. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, árt-e a babának, végülis azt se pontosan, hogy hogyan is működik ez a kütyü, de azt tudom, hogy a babák nagyon nem szokták csípni sem az ultrahangot, sem a ctg-t vagy nst-t. Szóval ha valami hasonló működése van ennek is, mint mondjuk az nst-nek, akkor eléggé zavarhatja a babát, ami nem feltétlenül jó.
2008. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múltkor azt modta a védőnnő, amikor meghalgattuk a szívhangot, hogy nem igazán szeretik és el is mozognak onnan.
2008. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem, csak ritkán használd, mert a babák, szó szerint így mondta az orvosom, menekülnek előle. Én is akartam venni, de rosszat nem akartam a babámnak, ezért le mondtam róla. Ne használd mindig, mert nagyon zavarja a babódat! Boldog babavárást! 40 hetes kismama.
2008. nov. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem is van ilyen.Én magátol a forgalmazotól kérdeztem meg és azt irta nem ártalmas a babára.A sugarak nem jutnak át mivel kicsi a gép....És az igaz hogy a babák nem szeretik de nem is kell sokáig piszkálni csak egy pár pillanatig és nem is sűrűn.Nekem valaki irta hogy szinte nappi rendszerességgel járt uh-ra a dokihoz mert gond volt a babával és egészséges babája született.

Minden jót!!!

2008. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Az utólsó válaszolónak: naná, hogy a forgalmazó nem fog rosszat mondani, ebből él!!!!
2008. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is ilyen van :-)

Mi 2-3 naponta használjuk pár percig. Éppen csak annyi ideig, hogy megnyugodjunk, minden rendben van.

Szerintem ha káros lenne, akkor nem árusíthatnák.

2008. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!