Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak mikor eloszor meglatt...

Kismamak mikor eloszor meglattatok a babatokat ti szepnek lattatok ot ?

Figyelt kérdés
Lehet huje kerdes elnezest kerek erte, de mi zajlott le akkor bennetek? Termeszetes hogy mindenkinek a sajat gyermeke a legszebb de mi volt az elso gondolatotok mikor meglattatok ot ? Olyan volt mint ahogy elkepzeltetek vagy ahogy 3D- be lattatok ? :)
2020. nov. 19. 13:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

11

Ajajj,nem egy anyatejes babás ismerősöm gyerekét akarták fogyókúrára fogni olyan pufi volt. :D

2020. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A szeme és a haja volt gyönyörű. Most is az a szeme. Bounty kék, mint az apukájának, A haja meg fekete göndör volt. Most épp kihullott és úgy látom, szőke lesz 😅
2020. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%
Gyönyörű nagy fekete hajjal született, és szürke gombszemekkel nézett rám. Imádtam, sírva is fakadtam mennyire tökéletes. Az osztályon ő volt a legszebb Kislány. 😊 Nagyon szép volt rögtön, most is gyönyörű arca van egy évesen, és jó hosszú haja. Visszanézve a képeket, még mindig szépnek látom. 😍
2020. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hittem abban, amit mondogatnak, hogy születése után az első pillantás különleges, hosszú, mély, semmihez sem fogható összenézés. Ilyen ezospiri kamu dumának meg babagiccsnek hittem. Hát nem, nekem pontosan ilyen élmény volt. Soha nem fogom elfelejteni azt az összenézés. Azt éreztem, hogy tudja, ki vagyok. Innentől kezdve annyira lényegtelennek tűnnek az ilyen dolgok, hogy szép-e. Amúgy gyönyörű, csodálatosan szépnek láttam, de a lényeg az ismerőssége volt, hogy hiába most látom őt először, valahogy annyira ismerős...
2020. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Úgy éreztem sosem láttam még ilyen szépet, egy csoda volt. Pedig 6 héttel korábban született kis súllyal. Aztán persze ha most visszanézem azt a képet ami 4 perccel születése után készült, látom hogy minden volt csak klasszikus szépség nem 😆 de akkor ott a hormonok tették a dolgukat és a világ legszebb teremtését láttam benne. Most is nagyon szépnek látom a fiam, de tudok rá objektíven is nézni és látom hogy pl nagyok a fülei. De az anyja vagyok így nekem ezzel együtt csodás ő maga.
2020. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

9 vok.

Nem láttam a #10 hozzászólását, de gondolom "a tápszer felfúj"

Hát nálunk a lányom iszisz baba volt, és igen pufi. Az ikrek már tápszeresek a ht óta olyan a fiam mint Jabba 😅 a kislánynak eddig is pufi pofija volt (pampuska képű) de a képekwt nézve és a súlyukat pont mint a lányom annó. Csak a kisfiamnak van egy tipikus lomha bamba ülése mellé 😄

2020. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű a kisfiam. Hatalmas kék szemekkel született és azóta is olyan, hosszú pillákkal,szőke hajjal. Mindenki aki meglátja,agyon dícséri. Ha csúnya lenne,csöndben lennének...legalábbis ezt tapasztaltam illetve én is ezt csinálom. Sokan nem hiszik el,hogy az enyém,mert barna hajam van,barna szemem,kreol bőröm. Ő hófehér. Állandóan mosolyog,igazi kis bohóc. És nem tudok betelni vele így 16 hónap után sem🥰
2020. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
igen, nagyon! császárral született, úgyhogy szép kerek feje volt (van azóta is). ami érdekes, hogy most, majdnem öt hónappal később, már nem látom olyan szépnek az újszülöttkori képeken, vagy nem mindegyiken :D
2020. nov. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
17es vagyok és itt is üzenem kedves kismajomsonka nevű privát üzengetőnek ..Büszke vagy,hogy a fiad nem koszos cigány, mint az anyja?" hogy ha cigány lennék is ugyanilyen büszke lennék de rá az anyukád biztosan nem volt sosem ilyen büszke,mert a gyereke egy szarember lett.
2020. nov. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
29%
#19 miért itt üzensz neki?
2020. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!