Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit kellene tennem?

Most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
4 hetes terhes vagyok, parom viszont nem akarja a babat. Azt mondta elhagy inkabb ha nem vetetem el a babat. Nem is ezzel lenne a baj igazabol nem erdekelne de anyagilag egyedul hogy tudnam ezt kivitelezni? Mert o meg fizetni sem fog semmit.
2020. nov. 24. 08:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
En nagyon szeretnem csak attol felek hogy nem fogunk igy kijonni.... :((
2020. nov. 24. 10:31
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem tudsz hazaköltözni a szüleidhez, egyéb családtaghoz?
2020. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A párod szülei mit szólnának? Ha elmondod mi a helyzet ők sem támogatnának? Az unokájukkal vagy terhes végső soron.
2020. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 10-es válaszoló.


Nem tudjuk a körülményeket, nem írta le a kérdező, de a védekezés az MINDKÉT fél felelőssége, ne hárítsuk csak a férfira (és ugyanúgy ne csak a nőre).


Egyébként egy élet ne az anyagiakon múljon, erősnek kell lenni, és mindent megtenni, hogy a lehető legjobb körülményei legyenek a gyereknek.

2020. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
43%

A védekezés 2 emberen múlik.

Viszont sosem értettem miért kell valakire ráerőltetni egy gyermeket ha nem akarja.

Ezt mint nő és anya írom. Miért csak a nőnek van döntési joga ebben? Csak mert mi hordjuk ki?

Biztos jó a gyereknek is úgy felnölni, hogy az apja nem akarta.. Bizonytalan anyagi helyzetre.



Egy gyermeket szeretetben kell várni.

2020. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Parom szulei mar nem elnek. Raadasul o nem is magyar. Amit az utolso ir azzal sem ertek egyet teljesen. Nem eroltetem ra. Nem kellene neki az eletunkben reszt vennie. Viszont anyagilag tamogatnia csak kellene..... Ha en ugy mond raeroszakolom a gyerekre akkor o meg engem az abortuszra... szoval ... Nekem meg baj a baba en szeretnem! Ha o nem akkor tehetett volna ellene! Nem tett!
2020. nov. 24. 12:42
 17/25 anonim ***** válasza:
52%

Jaja, ha egy nő teherbe esik az csak a fa$zi hibája lehet, egyértelmű.

Te meg gondolom ügyesen elsunnyogtad, hogy teherbe akarsz esni, ő meg nem védekezett mert nem tudta,hogy te meg ezt akarod.

Mind ketten hibásak vagytok már ne is haragudj. Undorító hogy csak a másikra tolod a dolgot. Bezzeg a vállalkozó pasid pénze az már kellene nem? Elég érdekesen hangzik. Véletlen teherbe esel, de persze nem egy gyári melóstól, hanem vállalkozótól :)

Persze azt nem tudod miből neveled majd fel, majd kuncsorogsz barátoknál és a facebookon ingyen cuccokért.

Az ég áldjon ilyen nőktől...

2020. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
10 eve vagyunk egyutt... penze minek kene mikor nekem megvan mindenem az hogy a gyerekemnek is szeretnek mindent megadni az miert baj??? Tudta hogy nem szedek semmit. Es nem mondom hogy csak az o hibaja lenne. Ehhez ket ember kell csak nagyon ugy tunik hogy mindenkepp az o akaratat szeretne ervenyesiteni az hogy en mit akarok az nem eppen erdekli.... Vagy maskor is ha ilyen lenne majd szaladjak abortuszra mert o eppen ugy akarja? Azert ebbe nekem is van beleszolasom. Nem erdekel a penze de ami a gyereknek jar az jar! Nem magamnak kell a penz!
2020. nov. 24. 13:41
 19/25 A kérdező kommentje:
17es neked sok mindenrol fogalmad sincs....
2020. nov. 24. 13:43
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha 10 év után nem akar veled vállalni közös gyereket akkor nincs miről beszélni.

Ebben a témában nincs kompromisszum, mert teljesen ellentétes dolgot akartok és nincs köztes állapot.

Neked kell eldönteni hogy anyagilag, fizikálisan, mentálisan fogod-e bírni egyedül. Jól rágd át, mert visszaút nincs. A kapcsolatnak pedig így is úgy is vége.

2020. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!