Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit kellene tennem?

Most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
4 hetes terhes vagyok, parom viszont nem akarja a babat. Azt mondta elhagy inkabb ha nem vetetem el a babat. Nem is ezzel lenne a baj igazabol nem erdekelne de anyagilag egyedul hogy tudnam ezt kivitelezni? Mert o meg fizetni sem fog semmit.
2020. nov. 24. 08:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem akar gyereket akkor a pénzze se keljen. Tudod a "nem erőltetem rá a gyereket meg nem kell vele foglalkoznia" abba az is benne van, hogy akkor te magad tartod el..
2020. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
16%
Hogy képzeled 21-es, hisz vállalkozó, neki JOGAI VANNAK!!4NÉGY
2020. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Vannak anyaotthonok ahol segítenek ha nem tudod egyedül nevelni anyagihelyzet miatt. Van sok megoldás, majd védőnő segít amint kérsz kiskonyvet.
2020. nov. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Megyek jovoheten a csalad vedelmisekhez. Sajnos nagyon ugy tunik nem tudom igy vallalni a babat. Megkerdezem majd meg ott is hogy milyen lehetosegeim vannak, de ketlem hogy sok lenne :(
2020. nov. 28. 21:28
 25/25 anonim ***** válasza:
51%

"A gyerek felnő a legnagyobb koszfeszekben is". Mondjak sokan.


Egyetertek ezzel. Rengetegen kérnek fb-n is segítséget, s kapnak is. Én mindenképp megtartanám. Édesanyám is anno' gondolkozott, hogy megtartson-e anyagi helyzet miatt. Végül megtartott es milyen jol tette. Most nem tudnék ide írni. Most nem lennék. Szóval ha nagyon szeretnéd, e miatt ne vetesd el. Örökre megbánod. Akárhány emberrel beszéltem akik abortuszra mentek, megbánták. Azt mondták, hogy inkább megszültek volna es neveloszulohoz adták volna addig mig lábra állnak, utana újra együtt lehettek volna. Azóta us ünneplik a szülinapját ami lenne

Rengeteg megoldás van.

Sőt, bölcsi is van 6 hónapos kortól. Masnem elmész dolgozni.

Én mindenképp azt tanácsolom, hogy ne vetesd el.

Magam miatt is. Én mióta tudom ezt, hogy majdnem nem is születhettem meg, azóta másképp látom az abortuszt.

2020. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!