Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez így normális? Eltünő mell...

Ez így normális? Eltünő mell fájdalom többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok 5+4 hetes vagyok. Nem várt napján már annyira fajták a melleim és olyan érzés volt mintha köveket cipelnék(amikor levettem a melltartót vagy hozzáértem ) most elmúlt és viszket mindenhol.

Észre vettem hogy fáj odalent de amint elmegyek pisilni mindjárt nem érzem (Még ha csak egy kicsi is jön)

Fáradt is vagyok egy pár napja de semmi különöset nem csináltam.



4 éve a fiammal nem fájtak a melleim így és talán nem is nagyon fájt. De már nem nagyon emlékszem rá.


Nem értem, baj van? Vagy ennyire gyorsan változik.


2020. nov. 25. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik terhességnél sem fájtak a melleim. A fáradtság az első trimeszterben teljesen normális, én is átestem rajta.
2020. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mintha lenne egy kis barna folyásom...
2020. nov. 25. 18:57
 3/5 anonim válasza:
Én is emiatt a barna folyás miatt aggódom most, első terhesség 6. hét. Tud valaki valami okosat mondani nekünk?
2020. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én tegnap voltam dokinál görcs és vérzés miatt. Mindent rendben talált a picivel. Vagyis szívhang még nem volt de a méretei rendben voltak és az van a papiromon hogy sértetlen.

Azt mondták előfordul. A fiamnál is 1 napig véreztem görcsöltem.

Nekem nospát és sok magnéziumot ajánlott pihenés mellett. Persze egy 3 éves mellett aki oviból haza jöve is egy energiabomba elég nehéz. Menj el dokihoz az a biztos.

2020. nov. 27. 10:32
 5/5 anonim válasza:
Köszi a válaszod!
2020. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!