Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jönnek a rosszullétek?...

Mikor jönnek a rosszullétek? Kb. 5 hetes várandós vagyok. Gyerekkorom óta hányásfóbiám van. Mondanom sem kell, kicsit kétségbe vagyok esve. Egyelőre a melleim fájnak nagyon fáradékony vagyok.

Figyelt kérdés
Hanyadik héttől jön a hányós időszak? Van esetleg valami tippetek ellene?

2020. nov. 26. 15:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
Én is hányásfóbiaval kezdtem neki a várandósságomnak, jó sokáig sikerültl is vissza tartani és csak emelyegni, aztán valahol elengedtem és végre nem félek és ha kell akkor kijön, nem szenvedek. Pedig nekem gyermekkori trauma okozta. :) 25 hetes vagyok, 20. Hétig voltam rosszul, azért bízom benne hogy többet már nem kell hánynom :D
2020. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon kedvesek vagytok. Igen... nekem is odáig vezethető vissza. Köszönöm a jó kívánságokat!!! Remélem igazatok lesz. :)
2020. nov. 26. 16:11
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
7-8 hét között kezdődött a folyamatos hányinger, szagundor a 14.hétig, de hányni csak egyszer hánytam.
2020. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
2x voltam terhes, egyszer sem hánytam közben
2020. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
Nekem kb 6tol 11.hetig tartott. Nem minden nap,hanem kb ugy volt,hogy 24 orat vegig hanytam (szo szerint,minimuk 15x), aztan 2 nap szunet. Ez ment vegig,2x voltam korhazban,egyszer infuzio volt,aztan felirtak hanyascsillapitot,amibol vegulis csak 1 szemet kellett bevennem. Nekem ugyan nem hiszem,hogy fobiam van,de nem kizart,hogy valami psziches dolog all a hatterben,mivel gyerekkorom ota,ha egyszer hanyok,akkor utana jon meg legalabb 5-6 adag,legyen szo barmirol. Vagy lehet szimplan csak gyenge a gyomrom...
2020. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Még csak hányingerem sem volt.
2020. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Eddig kb 10 xer hánytam.. szivesebben hánynék inkább... 17+4 hkm
2020. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs két egyforma ember, de még két teljesen egyforma terhesség sem.

A fiammal 0 hányinger, egyáltalán nem volt. Fáradékonyság az első 3 hónapban, utolsó trimeszterben pedig brutál vizesedés, plusz derék -és szeméremcsont-fájdalom.

A lányommal lightos hányinger az első 3 hónapban szinte minden nap, de hányásig nem jutottam. Fáradékonyság az elején ugyanúgy megvolt, derék/szeméremcsont-fájdalom később szintén, de vele meg a vizesedés maradt el.

Ha van hányinger, akkor általában az első 3 hónapban van, utána elmúlik.

2020. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!