Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tèli babát mibe hozzuk haza a...

Tèli babát mibe hozzuk haza a kórházból?

Figyelt kérdés

Kislányom nyári baba , nála nem volt ennyi gondolkodás. 😀 Ezekre gondoltam: hosszú ujjú body, harisnya és egy rugi és egy plüss overál van. Vastag sapi. Hordozón van lábzsák meg van baba pléd is. Kevés így?

December 26.ra vagyok kiírva.


2020. nov. 27. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ujjú body, rugi és vastag overál vagy bundazsák elég, plusz lábzsák. És vastag sapi. Mi legalábbis így hoztuk haza anno februári lányunkat. Januárban születik a kistesó, őt is így fogjuk.
2020. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiben benn lesz plusz egy pluss overal bőven elég (persze plusz sapka). Január végi a kisfiam. Ha gyalog mentek haza vagy tömegközlekedéssel akkor ha nagyon hideg van dobsz rá egy pledet max...
2020. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én duplacipzáros overálban és beköthető babaplédben hoztam haza

Nyilván ruha,( body, rugi) plusz sapi

6-7 fok volt februárban..


Kocsiban kitakartam, lehúztam az overàl duplacipzárt..és lehajtottam..

2020. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%

Azt tudjátok, hogy mennyire veszelyes ovefalban bekotni a babat a hordozoba?

Mi harisnyban, hosszu ujju bodyban+rugiba hoztuk haza, plusz sapka es jo vastag pled.

Mindket gyerekunk teli, soha nem kotottuk be overalban a hordozoba.

2020. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem írta, hogy abba kötöttük be a gyereket...
2020. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor miert raktatok bele? Csak mert az osszes szobatarsam overalban kototte bele, es feltételezem, hogy az emverek 95%-a autoval viszi haza az ujszulottet.
2020. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Mert sajnos az en fiam nem volt akkora zseni 8 naposan, mikor hazaengedtek minket, hogy be tudjon teleportálni az autóba. Tudom én, hogy le volt maradva. Azóta is próbáljuk felzárkóztatni, de sajnos a házból sem képes a teleportálásra így téli zimankóban és nyári kánikulában is kénytelenek vagyunk kivinni az autóba és erre a rövid időre is időjárásnak megfelelően feloltoztetni 🤷🏼‍♀️
2020. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért lenne veszèlyes az overál? 5
2020. nov. 28. 15:51
 9/14 A kérdező kommentje:
-5
2020. nov. 28. 15:51
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Mikor bekötöd nem lehet rajta vastag ruha, mert nem tudod elég szorosan bekötni. Olyan szorosan kell legyen bekötve, hogy ha felborul az autó ő akkor se essen ki.
2020. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!