Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szódabikarbónás baba neme teszt?

Szódabikarbónás baba neme teszt?

Figyelt kérdés
Konkrétan igazából arra lennék kíváncsi, hogy volt e olyan aki meg csinálta, jócskán fel habzott (enyém szinte kifutott a pohárból a hab) egyértelmű fiút mutatott, de mégis kislánya született? Fordítva olvastam több véleményt is hogy semmi nem történt egyértelmű lányt mutatott a teszt, mégis kisfiú született. De habos verzióról nem olvastam senkitől se hogy aztán mégis kislány lett :)
2020. dec. 2. 10:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem vagyok megkerseredett, csak normalis🤣
2020. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja normális, inkább unalmas valaki akinek a humorérzéke és a kísérletező kedve nuku. Gondolom izgi lehez veled és a társaiddal az élet amikor szerintetek minden felesleges marhaság ami nem tudományos alapokon nyugsziky
2020. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%

Kedves.. A habzás mértéke attól függ mennyi a pisiben a húgysav.

Felejtsük már el ezt a baromságot, hogy a szódabikarbóna képes a baba nemét megmondani.

2020. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig én kipróbáltam brahiból...

Szerintem az sem jobb akinek van egy pozitív tesztje, de 2 naponta tesztel, hogy erősödik-e?!

Nekem pezsgett mint a jóég, fiam lett amúgy, de ez nyilván nem volt mérvadó...

2020. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
28%

13: én is írtam neki egy kommentet a savval kapcsolatosan, de törölték...


PAFFF!

2020. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!