Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejbőrhámlás ellen mit lehet...

Fejbőrhámlás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A terhességem elején volt egy erősebb hajhullásom, az elmúlt. Most egyik napról a másikra hámló foltok jelentek meg. Nem szimpla korpa, mintha vedlenék. :D Valakinek bevált tippje, azon kívül, hogy mossak hajat? :D alpecinet vettem első ijedtségre.

2020. dec. 11. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alpecin szárít ugye tudod?
2020. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos, de azt írta jól lepucolja az elhalt fejbőrt. :( Jobb ötletem nem volt, kókuszolajas tápláló samponnal csináltam második mosást, majd ugyanilyen pakolással, hajolajozással próbáltam kompenzálni.
2020. dec. 11. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet azért fel kéne keresni bőrgyógyászt mert lehet pikkelysömör is
2020. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a pikkelysömöröm kezdődött így. Igaz, nekem nagyon speciális eset lett belőle, kórházban voltam hónapokat, végül biológiai terápiát kaptam.

A hidegben lehet ekcéma is.

De a terhesség is csodákra képes. Nekem egy 1x0.7cm-es fekete folt nőtt a szájpadlásomra. Azt mondták melanoma. 10 nap volt mire megjött a citológia, hagyományos anyajegy nőtt oda.🤷‍♀️

Gyógszertárban kérdeznék rá, hogy mit ajánlanak.

2020. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2020. dec. 11. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!