Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb terhesvitamin?

Melyik a legjobb terhesvitamin?

Figyelt kérdés
Illetve van olyan, amiben van egyben magnézium is? Lehet buta kérdés, de kiderült, hogy terhes vagyok.
2020. dec. 14. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ezt így nehéz megmondani. Vkinek ez válik be, vkinek az. Nekem például a Gravida vált be, mindkét terhességnél ezt szedtem/szedem. Magnézium mindegyikben van, de sok esetben kell pluszban szedni hozzá.
2020. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyeni, mert nem mindenki szedhet jod, vagy folsav tartalmut (utobbi helyett pl. van, aki csak a biologiai, folat nevu formajat szedheti). Szerintem a Hipp Natal, a Femibion es a Dm A-Z kismamavitaminok eleg jok, en Hippet szedtem elso gyerekkel, masodikkal csak egy B12 es folatot tartalmazot, melle K2D3-at es C vitamint.
2020. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én nemrég vettem a Jutavit terhes vitaminját(jódosat,de van jód mentesben is)Én még nem vagyok terhes,csak előtte sem árt elkezdeni a szedését.Van sok féle:Femibion,Elevit,Dm-es Femy Baby mindet próbáltam és jók,ahogy a Jutavites is
2020. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Szép babavárást! :)
2020. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az Elevit Complexet választottam, pont azért, mert abban már az első trimeszteres verzióban van magnézium és kalcium :) (néhány másikkal ellentétben, de azért nem néztem utána az összes létező terhesvitaminnak). Nekem bejött (de itt az oldalon olvasni negatív tapasztalatokat is vele), plusz mikor az orvos kérdezte hogy melyiket szedem és mondam, hogy ezt, akkor rávágta, hogy "helyes".
2020. dec. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Gal Babaváró vitamint ajánlom!
2021. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!