Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb terhesvitamin?

Melyik a legjobb terhesvitamin?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be legjobban? A baba egészségére nézve...
2019. jún. 20. 14:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én semmit nem szedtem és nem is történt semmi baj :)

A terhesvitamint nem a baba miatt kell szedni, mert az mindent kivesz az anyukából amire szüksége van, emiatt is szoktak hiánytünetek jelentkezni egyes esetekben (pl anémia vagy fogromlás stb). Terhes vitamint magad miatt kell szedned.

2019. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Első terhessegemnel Czeizel vitamint szedtem


Másodiknál a Czeizeltol rosszul voltam, elevitre váltottam, az semmilyen panaszt nem okozott

2019. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A folsav a legfontosabb a velőcső-záródás miatt, de azt terhesség előtt már szedni kell. Maga a multivitamin nomrális étkezés mellett (!) már teljesen lényegtelen a baba egészsége szempontjából, magad miatt kell szedned, hogy TE ne legyél hiánybeteg. Én amúgy Gravidát szedtem mindegyik terhességemben. A tervezés időszakában meg folsavat (1,5 mg), D és E vitamint.
2019. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Rosszul tettem fel a kérdést. Van olyan vitamin, ami a baba egészséget is segíti?

2019. jún. 20. 15:18
 5/25 anonim ***** válasza:
Nincsen ilyesmi. A placenta majdnem mindent megszűr, ezért kell inkább magadra odafigyelni. Ha veled minden rendben, akkor a babának sem lesznek hiánytünetei.
2019. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én elevitet szedek.
2019. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom. Én Elevit 1-et szedek, mióta eldöntöttük, hogy babát szeretnénk. Valamiért nekem ez volt a legszimpatikusabb.
2019. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
30%

Gravida, Elevit pár ismerősömnél nagy súlyú babát eredményezett.


Femibion nekem bevált. Nem voltam rosszul tőle és a babám is normál súlyú lett.

Szoptatás idején mindenképp javasolom, én abbahagytam de nőgyógyász tanácsára újra szedni kezdtem mert nem volt elég tápláló a tejem.

2019. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedtem már teherbeesés előtt 3 hónappal, most pedig már a 2. típust kell szednem.
2019. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Femibiont szedek. A 0-t már terhesség előtt három hónappal elkezdtem.
2019. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!