Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki a 34. hétben? Hogy...

Van valaki a 34. hétben? Hogy vagytok? :)

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelen 😉 34+4 hetes vagyok ma. A héten voltak jobb és kevésbé jobb napjaim. Lassulok, hamarabb faradok. A pocak ismét látványos növekedésnek indult. 🤰🏻

Te hogy vagy kérdező?

2020. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is 34+4 hetes vagyok. 😁😁😁

Jól köszönöm, egyre nehezebben megy a lefekvés, nyomódok mindenhol. 😆 Ha sokat sétálok eléggé befeszül a hasam sajnos. Egyre több pihi kell

2020. dec. 29. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Babad mennyit mocorog? :) Az enyém az elmúlt 2 napban nem túl sokat, előtte duracell nyuszi volt. 🤷🏻‍♀️ Remelem csak többet alszik, és minden oké odabent ☺️
2020. dec. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mikor milyen kedve van 😁 van, hogy kevesebbet van hogy többet. Én akkor már nyugodt vagyok, ha úgymond folyamatosan érzem, legalább egy pici mozdulatot. Van hogy 1-2 órát vagy lehet h többet nem mozog, dehát neki is kell pihenni 😊 általában este szoktam jobban érezni. Azért nekem is van, hogy pl mikor felkelek hajnalban általában pisilni, ugye mozgok meg minden, felkel általában, aztán ha visszafekszem, egy idő után elkezdem érezni hogy mozog. De vmelyik nap hajnalban nem éreztem, hát már minden bajom volt... De aztán mozgott... 😁 Jó mondom, nyugodtan hozd anyára a szívbajt... 🤷‍♀️😂


De amúgy nagyon parás vagyok... Főleg hogy hallottam ilyen rém sztorikat a 30. hét után, biztos tudod mire gondolok... De bízni kell a legjobbakban. Megtesszük a tőlünk telhetőt. 🤗

2020. dec. 30. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!