Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+1 hetesen nincs petezsák....

5+1 hetesen nincs petezsák. Nem is lesz már akkor?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 15:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

Igen, betegesnek tűnik, de ilyenkor az ember az utolsó szalmaszálba is kapaszkodik... Emlékszem arra a 4 hónapra, míg a babára vártunk, hát maga volt a pokol... Pedig az csak 4 hónap, én meg amúgy elég türelmes vagyok, de erre az ember annyira nincs ráhatással, amit dob a gép. Úgyhogy megértem a kérdezőt, és remélem, hogy rendben lesznek. Ha pedig most épp nem, nem szabad elkeseredni, nekem is volt kémiaim, most meg 29 hetes vagyok :) Amit tudtál, megtettél, innentől vis maior. Legjobbakat kívánom!

#3

2021. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen és hálás is vagyok h ott is segítettél. Nehéz h már volt egy vetelesem. Én így tudom “feldolgozni”.
2021. jan. 2. 18:04
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 nekem is 5+3-nál semmi se látszott de egyetlen kérdést tettem fel. Volt aki biztatott, volt aki nem, de az orvosnál senki se tud többet mondani! Nekem szerencsésen alakult, ezt is leírtam.
2021. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is volt előtte 2 vetélésem, ráadásul közvetlenül az egyik azelőtt, hogy nem látott semmit a doki. Most 29+4 vagyok
2021. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák es mint mondtam én így tudom feldolgozni. Sztem a 3 kérdésem alatt nem ugyan azok az emberek válaszai vannak. Több ember több vélemény szóval nekem már megérte.
2021. jan. 2. 18:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Edit te vagy az??
2021. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!