Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek barnázás mellett...

Valakinek barnázás mellett megmaradt a terhessége?

Figyelt kérdés
5+3 napos vagyok és 2 napja enyhén barnázok utrogestan szedése mellett. Mióta barnázom meg lett emelve az adag.
2021. jan. 3. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megmaradt, kétszer is. Három gyerkőcöm van. Kettővel volt ez a 6-10.hét között többször is, volt hogy napokig. Semmi más gond nem volt utána szerencsére.
2021. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem maradt meg sajnos. 🥺

Másodjára nem barnáztam, ő megmaradt.

2021. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Húgomnak megmaradt. Neki hematóma vérezgetett.
2021. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Különben nem mindegy, hogy van egy hematóma, vagy a méhlepény/méhnyálkahártya válik le..
2021. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első nem, a második igen. Sajnos nem ezen múlik. Drukkolok, hogy minden rendben menjen!
2021. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kettovel barnaztam, harmadikkal bo alvadt veres verzes, mindharommal utrogestan es szigoru 3het fekves. 3 gyonyoru kislany:)


Pihenj sokat, drukkolok!!

2021. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Első baba, igen, nekem is megmaradt, most vagyok 25 hetes és semmi baja :)
2021. jan. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Továbbra is barnazok. Tegnap volt erősebb talán mintha ver is lett volna de inkább barna volt még. De még ez se jutott le a bugyiig csak a WC papíron volt. Biztos a fekvés miatt. Szerencsére ez gyorsan elmúlt. Most szinten csak a WC papíron van minimális, inkább csak ha kicsit felnyulok akk olyan a WC papír és ilyen kis sötétbarna csík van közte. Bocsi a részletességért. Most h már napok óta tart ez kezdem reményvesztett lenni... pedig azt hittem rendben vagyunk mert szombaton és hétfőn neztek hcgt és duplázódott. Szombat óta tart a barnazas, kedden nem volt egyedül csak. Ti mit gondoltok ezekből az indokból? Bocsi ha hosszúra sikeredett.
2021. jan. 7. 12:47
 9/12 anonim ***** válasza:

5# vagyok

A 2., sikeres terhességemnél progeszteron ellenére is kb. a 13. hétig barnáztam, aztán elmúlt. A méhemben nem láttak semmit, ami miatt a vérzés lehetett volna. Nekem mondták, higy ez gyakori, és sokszor ki se derül az oka. Mindenesetre ezt követően probléma mentes terhességem volt, most 5 hónapos a kislányom. :)

Drukkolok, hogy minden oké legyen!

2021. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én most vagyok a 13. hétben és kb. a 6. héttől barnázok szinte folyamatosan.nem sok,de mégis van és nem hagy nyugodni.A terhesgondozóban azt mondták rá hogy amíg nem lesz egészen sötét addig nem kell különösebben vele foglalkozni,de nem vagyok így nyugodt.
2021. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!