Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes lenne ügyeletre mennem?

Érdemes lenne ügyeletre mennem?

Figyelt kérdés

KB. 7 hetes lehetek. Első orvosi vizsgálatra szerdán van időpontom viszont ma történt egy olyan dolog hogy reggel meg napkozben egy-egy barna/sárga foltocskat láttam a tisztaságibetétemen. KB 5 forintos nagyságút se. Kicsit megijedtem hiszen első terhesség.


Has görcs nincsen illetve egyéb más tünet se. 2 napja csináltam tesztet az erős pozitív volt. Szépen erősödő tesztjeim vannak.


A kérdés az hogy ezzel a kis halvány barna folttal érdemes elmennem az ügyeletre? Vagy várjam ki a szerdát?


Köszönöm a segítséget. :)



2021. jan. 4. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarlak megijeszteni, de bemennék a helyedben. Semmilyen és semennyi vér sem jelent jót terhesség alatt. Jobb, ha ránéznek, azért vannak este is ügyeletesek. Ne aggódj, csak pici hormongond, vagy felritkulás lehet, amire vagy kapsz gyógyszert, vagy csak pihenned kell. De mindenképp menj!
2021. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt, én kaptam progeszteront rá, amit szedni. Kelett 14.hetig
2021. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Várd meg a szerdát
2021. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!