Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az eredményem?

Normális az eredményem?

Figyelt kérdés
20mm petezsák,4mm szikhólyag és 5-6 hetes terhes vagyok
2010. aug. 14. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen korban mentem először orvoshoz, és 9 mm volt a petezsák.
2010. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kerek 4 hetes korban 2mm-es a petezsák, innentől minden nap 1mm-t nő. (7. hétig)

Nekem 5 hét 1 naposan volt 10mm.

Baba, szívhang nem volt?

2010. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nekem miért volt 8 hetes uh-on 49mm a petezsák,és 65mm az uterus? Nektek olyan kicsinek tűnik az eredmény! Nálam mértek el vmit,v mi?
2010. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 7. héttől már nem érvényesül a napi 1mm-es szabály, onnan lehet hogy nagyobb iramban nő. Nekem 7 hetesen már petezsákot nem is mértek, 9mm volt a CRL.
2010. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16.08-as ne aggódj! Lehet el is mértek pár mm-t, és nem minden baba fejlődik ugyanolyan ütemben. Pl a két gyerekem között kereken 1 cm volt a különbség a 12 hetes uh-on. Kérdeztem is a dokit, hogy akkor most a pici jól van, mert a lányom nagyobb volt! Mondta, hogy aggodalomra semmi ok.
2010. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16:08-as vagyok.Eddig nem foglalkoztam vele,csak most nézem,h senkinek nincs ilyen nagy petezsákja,ezért érdekelt hirtelen,h miért ilyen nagy az enyém.Lehet azért,mert második terhesség,nem tudom.Mindegy,köszi a válaszokat.

8 hetes uh-on az ülőmagasság 16 mm volt! :)

2010. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még nem volt szívhang.Baj?

2010. aug. 15. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!