Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésznőnek mennyi pénzt...

Szülésznőnek mennyi pénzt illik adni? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kórház, ahol szülni fogok, március óta nem engedi a fogadott orvost, viszont ma fogadtam szülésznőt. Március 16.-ra vagyok kiírva. Még nem találkoztam személyesen vele, majd a hónap végén fogok csak. Az lenne a kérdésem, hogy az új szabályozások értelmében lehet pénzt adni a szülésznőnek? Ha igen, akkor mennyit illik? Vagy ő majd kerek perec megmondja, hogy mennyit kér?



2021. jan. 8. 21:28
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Inkább ne tettem volna fel a kérdést, tisztelet a kivételnek :)
2021. jan. 8. 22:49
 12/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondott tarifát, mi 60 ezret adtunk neki 3 éve, sikeres volt a gátvédelem, nagyon elégedettek voltunk vele, szerintem ma is ennyi a díjazás nagyjából.
2021. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
88%
Mostmár nem (elvileg). A nemzeti eresztények már büntetik.
2021. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Akkor jobb, ha finoman nála érdeklődöm meg, hogy most hogyan működik ez. Nem hiszem, hogy ingyen lenne ennek ellenére és nem is várom el, hiszen a munkaidején felül ugrik miattam és a kislányom miatt majd.
2021. jan. 9. 00:32
 15/38 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező. Ha engedik. Pont ezért tiltotta meg pár kórház hogy be se mehet aki nem ügyeletes. De reméljük hamarosan rendezik a jogalkotók ezt a káoszt.
2021. jan. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
42%

Nem úgy van, hogy a munkaidőn kívül be se mehet más doki, akárki a kórházba?

Szóval ügyeleti idején kívül bukta az egész. Mázli kell, hogy akkor szülj.

2021. jan. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
78%
Pl a Sote2-n úgy van (szülésznőm mondta), hogy ha épp nincsenek munkaidőben, nem mehetnek be sem a szülésznők sem az orvosok! Ha az orvos bevállalja, vagy számlát ad, vagy kockáztatja a praxisát, de a szülésznőm közölte h ne haragudjak, ő nem kockáztat, tehát vagy ott lesz vagy nem...
2021. jan. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, ne finomkodjál, most nem annak van itt az ideje. Kérdezz rá, mikor köttök szerződést és mennyi lesz a fizetendő. Szerződés és számla nélkül büntetendő ez, egyelőre legalábbis, amíg a tisztázó jogszabály meg nem jelenik. A szülésznőn is csodálkozom, neki ezt tudni kell.
2021. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
30%
18 mit nem értesz azon, hogy sok kórház jelenleg MEGTILTOTTA a nem ügyeletben levő alkalmazottaknak, hogy bemenjenek?! Ne legyél már ennyire értetlen. És jelenleg nem adhat számlát arról sem senki, hogy állami eszközöket használva “rendel” az állami intézményben. Komolyan ilyen nehéz a felfogasod?! Nem lehet legálisan szerződést sem kötni szülésre állami kórházban. Egyelőre. Nyilván ez lesz majd a vége.
2021. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Nálunk egyelőre csak orvos nem mehet be, szülésznő se kezdetben, de október óta lehet szülésznőt fogadni megint
2021. jan. 9. 11:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!