Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésznőnek mennyi pénzt...

Szülésznőnek mennyi pénzt illik adni? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kórház, ahol szülni fogok, március óta nem engedi a fogadott orvost, viszont ma fogadtam szülésznőt. Március 16.-ra vagyok kiírva. Még nem találkoztam személyesen vele, majd a hónap végén fogok csak. Az lenne a kérdésem, hogy az új szabályozások értelmében lehet pénzt adni a szülésznőnek? Ha igen, akkor mennyit illik? Vagy ő majd kerek perec megmondja, hogy mennyit kér?



2021. jan. 8. 21:28
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Nekem a kombinált ezen felül még +15 volt.
2021. jan. 9. 17:02
 32/38 anonim ***** válasza:
69%
Aztamindenit 🙃 hát tényleg nem olcsó, pedig hol van még a többi kiadás. A gyakoris válaszok alapján meg lehet így is 20 év múlva ránk borítja az asztalt ha nem tudunk majd palotát meg bmw-t venni neki. Ezen szoktunk férjemmel poénkodni néha mikor itt olvasgatunk 😄
2021. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Igen, én is megkaptam már, hogy a semmire szülök, mert nincs még meg a saját ház. Hiába írtam, hogy le van foglalózva, de nem az egyik napról a másikra megy ez :D
2021. jan. 9. 17:16
 34/38 anonim ***** válasza:
84%
19, Szonbathelyen ez a hatályban lévő szabályozás pl, de te biztos jobban tudod, mint a kórházigazgató.
2021. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező. Persze. Azt gondolom előre kell felre tenni erre. Pl tudom, hogy majd szeretnék egy gyereket 1-2 év múlva akkor simán felreteszed 😉 nyilván kevesen tudnak egy millát előrántani, de nem lehetetlen, ha tudatos az ember. Persze annak már mindegy, aki most terhes és mi se gondoltuk volna, hogy ennyiben van egy szules amúgy is, csak azért ha utólag összeszámolja az ember...
2021. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem, a ház miatt nem teszem most össze. Megtehetném, de inkább a felújításra meg új autóra költöm, a babánk így is úgy érzem, hogy biztos kezek között jöhet világra. Plusz most magánkórházban szigorúbbak a szabályok, nem biztos, hogy megér nekem ennyit, apa lehet bent se lehetne stb
2021. jan. 9. 19:25
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
19es ne pattogj már ennyire, főleg, hogy azt sem tudod mit beszélsz. Jelenleg a kórház és annak engedélyével az orvos dönt el mindent. Tehát amíg az egyik kórházban nem vállal az orvos, másikban egy másik orvos vállalna. Meg kell kérdezni. Engem pl vállal az orvosom és bejön munkaidején kívül is, mert a kórház ahol szülök, megengedi.
2021. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, én is így tudom, hogy kórház válogatja.
2021. jan. 13. 18:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!