Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésznőnek mennyi pénzt...

Szülésznőnek mennyi pénzt illik adni? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kórház, ahol szülni fogok, március óta nem engedi a fogadott orvost, viszont ma fogadtam szülésznőt. Március 16.-ra vagyok kiírva. Még nem találkoztam személyesen vele, majd a hónap végén fogok csak. Az lenne a kérdésem, hogy az új szabályozások értelmében lehet pénzt adni a szülésznőnek? Ha igen, akkor mennyit illik? Vagy ő majd kerek perec megmondja, hogy mennyit kér?



2021. jan. 8. 21:28
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
55%
Hat kérdező kérdezz rá mindenképp. Az új rendelet elegge átírta a térképet. Mikor fogsz szülni? Szerintem 1-2 hónap alatt le fog ez tisztazodni.
2021. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Március 16-ra vagyok kiírva
2021. jan. 9. 12:07
 23/38 anonim ***** válasza:
En azt hallittam h az orvos dijanak a felet kapja a szuleszno, vagyis kapta eddig. Az uj torveny miatt most minden korhazban mas a szabaly, szovsl ott erdeklodd meg. Amugy nem tudom h ki es hogyan ellenorizne, hogy aki epp bent can a korhazban az ugyeletes e vagy sem.
2021. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Olyat én is hallottam, hogy az orvos a rendelés 10x-esét, a szülésznő a felét, de az kicsit durva lenne.

Dokimnál 29.000 egy vizsgálat, az 10x 290.000. Ez alapján 145.000 menne a szülésznőnek.

2021. jan. 9. 13:59
 25/38 anonim ***** válasza:
55%
Adj neki 1 millát ne kicsinyeskedj😂
2021. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

24 barátnőmmel múltkor kiszámoltuk az összes extra vizsgálat és a nőgyógyászati kontrollok összeget. Hozzadtuk ezeket a szules körüli összegeket (10x és 5x a rendelés) és bizony kijött hogy simán lehet menni maganba szülni, mert aki ennyit kiperkal, az kiperkalja azt a plusz 2-300-at is ami pluszban a magánkórház meg ezekhez kb. Mi meg is fogadtuk, hogy legközelebb maganba megyünk, mert tényleg ha összeadsz mindent majdnem ott vagy. Persze koraszulest nem vállalnak, de ha minden rendben van, megéri.

Aki csak sztk-rá jár és ügyeletben szul, annak nyilván nem. De borzasztóan elszálltak a maganrendeles árak is mostanában....

2021. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Utolsó. Nekem 29.000Ft/vizsgálat, 3-4 hetente megyek. A genetikai ultrahangok 50.000Ft/vizsgálat, ebből 3db volt.

Ennek ellenére nem tudnék egy összegben kifizetni hirtelen 850.000Ft-ot szülésre. Menne talán, ha mellette nem vennénk házat, autót, meg a babának a bevásárlás sem volt olcsó.

2021. jan. 9. 16:29
 28/38 anonim ***** válasza:
21%

Megkérdezhetem hol vannak ilyen árak? Az 50en leesett az állam, pedig én is tavaly az istenhegyiben voltam, ami nem olcsó, de kombinált teszt megvárásra kapott eredménnyel +genetikai uh volt 40 valamennyi.

Az 50 az durván sok. Bár lehet a vírus miatt elszálltak az árak azóta.

2021. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Persze. Pécs, DaVinci magánklinika.
2021. jan. 9. 16:59
 30/38 A kérdező kommentje:

Mi Istenhegyiben csak babamozin voltunk, nagyon jó élmény volt 🥰 De alapvetően pécsiek vagyunk.


[link]

4D "D" kategóriás genetikai csomag egyes terhesség esetén (30 perc)- képekkel (4db), pendrive-val (Dr. Vizer Miklós Gábor)


[link]

Nőgyógyászati vizsgálat szükség esetén hüvelyi ultrahanggal (dr. Vizer Miklós)

2021. jan. 9. 17:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!