Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek van fogadott orvosotok...

Nektek van fogadott orvosotok ha nincs ti hogy vagytok a hála pénzel? Mi illik vagy nem illik ilyenkor? Meg kinek orvos, szülésznő.36 hetes kismama

Figyelt kérdés
hála pénz

2012. szept. 13. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van orvosom, fix díjas rendeléssel, viszont a szülésnél annyit adok neki, amennyit gondolok, nem mond tarifát... Ugy sem ad számlát semmiről. :)
2012. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van dokim, havonta járok hozzá, fix árral. A szülésre nem mondott, és nem is mond sosem árat. Én 35-40e ft-ra gondoltam. A dokinak adom.


37hkm

2012. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem volt fogadott orvosom,se szülésznő.Csak a külön szobát fizettem ki.Komplikációmentes szülésem volt,nem adtam senkinek egy forintot se.

Nem kaptam rosszabb ellátást mint a többiek,főképp hogy párom benn volt nálam reggeltől estig,gyerek 24 órában velem volt,anyósom és anyukám felváltva hozták az ebédet-vacsit,segitettek mindenben,nem volt rám gondja a nővéreknek.

Láttam jobb helyét a pénzemnek.

2012. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Én az elsőnél fogadtam orvost,aki néha befutott megnézni,mert végig a szülésznő volt velem.Végül könyörgések árán megcsászározott 22 óra szenvedés után.Ahol a kislányom lilá jött a világra,mert fulldoklott a köldökzsinortól és nem bírt kijönni.Másodiknál már nem fogadtam,most 3éves és megszültem simán szintén a szülésznő volt velem a kitolási szakaszban érkezett a doki.Harmadiknál aki most egy éves szintén császár lett a doki akit még soha nem láttam,végig mellettem volt és amikor látta,hogy nem tágulok,nem hagyott szenvedni és kivette.Na neki adtam a végén,de nem sokat egy 20ezrest és elmondom alig akarta elfogadni,mert nem fogadott orvos volt.
2012. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt fogadott orvosom, jártam hozzá a magánrendelőbe, mikor szültem,akkor meg behívták, nagyon rendes volt, én adtam szülés után is pénzt neki. Ha nincs fogadott orvosod, akkor szerintem ha nem adsz pénzt,akkor az sem baj. Én ismerek pár embert, akinek nincs / nem volt fogadott orvosa, és nem adtak pénzt. Ismerősömnek volt fogadva, de mikor szült épp nyaralt, így az ügyeletesnél jött világra a baba. Ő nem adott pénzt, továbbra is ahhoz a dokihoz jár,akinél szült, és nincs problémája vele. De vannak kimondottan pénzéhes dokik, akiknek ha nem adsz,akkor utána éreztetik veled, hogy nem tartozol épp a kedvencek közé. Szülésznő kapcsán nem tudok mit mondani, nálunk a szülésznőket nem lehet megfogadni. Szerintem ha nem fogadsz orvost, akkor szülés után eldöntheted, mennyire agy megelégedve azzal,akinél szültél. Ha úgy gondolod rendes volt, szinte biztos, hogy elfogadja, de szerintem nem elvárás ilyen esetben. Császárnál meg főleg, mivel ott nem is egy doki van benn.
2012. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én első vagyok: Szerintem, ha fogadtál volna 50 000 ft-nál többet akkor sem adnék. Az is éppen elég nagy pénz a mai világban, főleg ha a rendeléseit is beleszámítod 7-15 ezer az átlag. Ha nem lenne fogadott orvosom, az attól függne, hogy milyen volt emberileg szülés alatt. Maxi a 50 ezer szerintem. De az se gáz, ha nem adsz neki. Munkáját végzi. Jutalmazd, ha úgy látod, de ő neki semmi köze hozzá, hogy neked 10 ezer kis pénz, vagy nagy.
2012. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és melyik korházban fogtok szülni?
2012. szept. 13. 11:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Szent János (elsőt is itt szültem).
2012. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

37+1 hetes kismama vagyok, nincs fogadott orvosom sem szülésznőm! Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak a magán orvosokról!!! És a véleményem is megvan róluk...de ezt mindenki döntse el maga, hogy mit vállal!

Szintén a 3.hozzászóló mondatával élnék: "jobb helyét is látom a pénznek!"

2012. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: Jah és még csak annyit hogy nem fizetek a terhesgondozásért, mégis tökéletes ellátást kapok és cseppet sem érzem azt hogy "le lennék sz..va"!


Én a Jahn Ferenc Dél Pestiben fogok szülni (hamarosan) :-)

2012. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!