Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vesetágulat okozhat problémát...

Vesetágulat okozhat problémát kezeletlenül? Van rá valami praktika?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


31 hetes vagyok és ma voltam 4D genetikain. Minden eredmény tökéletes, de a jobb oldali vesémben a doki tágulatot talált. Meglepett, mert nincsen panaszom. Fáj a derekam, de mindkét oldalon és én a baba előtt is derékfájós voltam. Én inkább mozgással, sok üléssel hoznám összefüggésbe. Kevesebbszer járok pisilni, ez feltűnt. Görcs, fájdalom, csípő érzés nincs.

Az orvos azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni. Az okozza, hogy a baba nyomja a vesét. Aludjak a bal oldalamon és igyak sokat.

Az lenne a kérdésem, hogy okozhat a későbbiekben mégis gondot? Van esetleg valamilyen praktika, ami elmúlasztja?



2021. jan. 11. 23:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Olvastam tornáról, ami segíthet, vagy tőzegáfonya teáról. Van akinek bármilyen otthoni kezelés bevált?
2021. jan. 11. 23:43
 2/3 anonim ***** válasza:
A praktika, ami elmulasztja, az a szules. Valoban a baba miatt alakul ki, es nagyreszt szules utan rendbe jon magatol. Biztosan van olyan, hogy kezelest igenyel, de amig terhes vagy, nem nagyon tudnak mit csinalni vele.
2021. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2021. jan. 12. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!