Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig barnáztatok terhesség...

Meddig barnáztatok terhesség elején?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttem haza kórházból szerdán elöntött a vér, (nagy tenyérnyi alvadt vér darab) de meglepetésemre minden rendben volt az ultrahangon igaz szivhang nemvolt még! Csütörtökön nagy ultrahangra kellett mennem ahol 5+6napos 2,7mm embrió és szép szívhang volt! Igaz nem vérzek, de meg ilyen barna jön belőlem, megkérdeztem a dokit azt mondta normális mert amúgy is kétszarvú méhem van! De azt nem kérdeztem meg, hogy ez meddig számít "normálisnak"! Köszönöm a válaszokat 🙏
2021. jan. 16. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
12.hetig,utana elmult..majd 22 hetesen elveteltem,vagyis megszultem.
2021. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha nem volt ilyen, egészséges babám született a 39. hétre.
2021. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél pozitív teszttől 6.hétig, nem maradt velünk.

Második terhességemnél nem volt barnázás, ő velünk maradt.

2021. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha egyiknél sem.
2021. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél nekem sem maradt velünk, sajnos.

Másodikat progi pótlással kezdtük, 30+4 vagyok, eddig minden rendben. Igaz, most nem volt vérzés.


Ettől függetlenül nálad simán lehet minden rendben.

2021. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy ahogy a hármas. Pozitív teszttől, 6. hétig, nem maradt velünk. A másiknál semmi ilyesmi nem volt, ő megmaradt.
2021. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél volt, de előtte rosszul lettem, másnap kezdtem barnázni, utána görcsölni, aztán sajnos elvetéltem. Ez az 5 hét végén, 6 elején volt.

Most minden rendben, se görcsök, se semmi.

2021. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Az 5.és a 8.héten barnáztam hematóma miatt, a 12.heti ultrahangon már nem látszott, addigra felszívódott a hematóma. Egészséges kisfiam született. Azért az lehet, hogy nem ártana progeszteron pótlás, mert, ha más oka nincs a vérzésnek, az simán lehet, hogy alacsony a progeszteron szintes. Abba pedig, hogy az orvos szerint ez normális, ne nyugodj bele, mert terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális. Én felkeresnék egy másik dokit is a helyedben.
2021. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!