Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombik! Kinek nem sikerült az...

Lombik! Kinek nem sikerült az első , de második igen, miket kel szedni hogy sikerüljön ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek 3.-ra sikerült a lombik, és akkor, mikor nem szedett semmi gyógyszert, csak dietazott (160g dieta) és sportolt. Talán csak progeszteront kapott.
2021. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi választ
2021. jan. 19. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 7. sikerült. A pm alulműködés volt a ludas amit kb le sem kaksiztak. Amint kezelték, megoldódott és sikerült a lombik
2021. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm választ , nekem van spontán 2 gyerekem , de kikelet venni egyik petefészkem , és így nem esek teherbe , első lombik nem sikerült , most lesz FET .
2021. jan. 20. 05:12
 5/8 anonim ***** válasza:

A kettő picihez gratulálok!

A lombikot sajnálom, hogy nem sikerült!

Fagyasztott embrióval is jó esélyeitek vannak ☺️☺️ Biztosan sikerülni fog! Azonban a 160 grammos diétát én is javaslom. :)

Megkérdezhetem mi volt az oka a petefészek eltávolításnak?

Nekem endometriozisom van, 0 petevezetékem van, emiatt kellettek lombikok.

A 3. válaszoló voltam.

2021. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia volt méhen kívüli , és akkor távolítottak el
2021. jan. 20. 13:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Megvolt a beültetés? Üdv: a 7 lombikos :)
2021. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia február 2 -ÁN volt , és azóta semi tünetem nincs , de FET + 10napon lett egy negatív teszt , most megyek kedden vérvétel , el vagyok keseredve hogy negatív lett teszt de azóta nemis csináltam másikat
2021. febr. 14. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!