Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! Nyugodtabb típúsú...

S. O. S! Nyugodtabb típúsú kismamik megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
28hetes leszek holnap. Tegnap óta iszonytosan dagad a lábfejem, bokám és a kezeim is. Hiába teszek rá vies ruhát nemapad le. Multhéten voltam dokinál csak megvizsgált a méhszáj zárt volt, de ultrahangon nemvoltam már 2hónapja. ( 26.-ára van időpontom) Rettenetesen aggódok hogy minden rendbe van e a kisfiammal. Doktornő mondta ha bármi furcsa dolgot észlelek hívjam én mégsem merem felhívni most. Már a multkor is dagadt a lábam de csak az egyik akkor azt mondta, hogy az nem jó ha a kezem is dagad vagyha nem múlik el a dagadás. Annyira aggódok! Ráadásul pont most történt a környezetembe hogy a kismama ment a kötelező ultrahangra és akkor vették észre hogy minimális a magzatvize rögtön korház stb. És ha pont nem aktuális az ultrahag akkor észre se veszik és meghal a baba!? Most ettől parázok én is, hogy valamit nemveszek észre első baba lesz. Amugy mocorog a drága csak most nem olyan intenzíven. Bocsi ha hosszura sikerült de annyira parás vagyok.
2010. aug. 15. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp hívd fel. mert megnyugszol te is. Én is volt, hogy vasárnap hívtam a dokit. Legfeljebb behív egy uh-ra a kórházba. De azt nem tudnád megbocsátani magadnak, ha valami baja lenne azért, mert nem hívtad.
2010. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Szerintem SOS-be hívd fel az orvosod,mert ha a lábadon kívül a kezeid is dagadnak az nem jó!

Mindenképp szólnod kell,mert jobb félni,mint megijedni!!!!!

Inkább szólj fölöslegesen és ne legyen gond,minthogy a félelmed miatt nem szólsz és nagyobb bajod lesz!

2010. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár nekem már 2 éves a fiam és 8 éves a lányom, de arra jól emlékszem, hogy mindkettővel annyira vizasedtem, hogy egy papucs sem jött rám, a kezeim úgy néztek ki, hogy megfogni sem tudtam semmit. Eléggé kínlódtam, pedig a lányommal télen voltam nagy pocakos. Aki amúgy is hajlamosabb a vizesedésre, az ilyenkor is hamarabb bedagad. Én nem gondolnám, hogy baj, ha a kezed is dagad, mert rettentő párás meleg van, de azért kérdezz rá az orvosodtól. Nekem 2 különböző dokim volt a két terhesség alatt. Az egyik szerint minden baj volt és állandóan kórházban feküdtem a másik magasról lesz..-a a dolgokat és semmi bajom nem volt. A bab nem fog csak úgy meghalni a hasadban az egyik uh-tól a másikig. Főleg amég érzed minden nap többször is a mozgását. Ne izgulj annyira. De ha esetleg te izgulós tipus vagy, akkor fogadd el magad így ahogy vagy.
2010. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is dagad a lábam is, meg a kezem is. Egy kupakok nem bírok lecsavarni az üvegekről. A dokim tudja, heti 2x kell gyüminapot tartanom, és sómentesen ennem. Ennyit mondott, mást igazából nem lehet vele csinálni.
2010. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is dagad mindenem,kezeimben semmi ero,terdeim is fajnak,papucsaim is alig jonnek ram,de nekem segit a gorogdinnye,megbirok enni felet is,aztan rohangalok a wc-re,es van,hogy iszok egy pohar alkoholmentes sort,az is segit.
2010. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem is telefonálj de próbáld ki a természetes vízhajtókat is...itt a dinnyét és sört írták és persze fontos hogy semmi sót ne vigyél be...

tesómnak fura módon a húslevestől kellett szaladgálnia pisilni:-)életében nem ette a levest akkor meg két pofára falta :-)

2010. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!