Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatnátok egy picit?...

Megnyugtatnátok egy picit? Úgye nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Most derült ki, hogy terhes vagyok és addig olvasgattam a méhen kívüli terhességről és a vetélésről, hogy már mindent beképzelek magamnak. Pedig eddig semmi bajom nem volt, az apró görcsöket leszámítva!

Teljesen beparáztattam magam! :o(


2011. ápr. 28. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre elég kevés az esélyed, miért pont neked lenne méhen kívüli terhességed?

Az pedig nem apróbb, hanem igen erős görcsökkel és vérzéssel jár, mivel egyik sincs, feleslegesen idegeskedsz.


Ez inkább már a terhességgel járó hormonhiszti, azért húzod fel magad az olvasástól. :D

Ne aggódj, lesz még amikor az öblítő reklámon elbőgöd magad! XD

2011. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

èn ugyan így voltam, habár én nem az elolvasottaktól. szerintem ilyenkor a hormonok játszadoznak velünk. én 3 napon keresztül szinte rettegtem a vetél´setöl, nem tudtam aludni és szó szerint rettegtem.

ez a bizonytalanság érzése és egy kis félelem végig meg lesz, de csökkeni fog és nem lesz ennyire durva.


méhen kívüli is nagyon ritka ha úgy érzed nagyon feszít a hasad nyugodtan menj el ügyeletre ha nem volt még ultrahangod, a méhen kívül nagyon fáj.


nagyon kevesen vetélnek el és a méhen kívüli is nagyon ritka. ne parázz, ezt csak a horomonok csinálják.

2011. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor mész uh-ra? Ott ki fogják zárni.
2011. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

10-én megyek dokihoz, akkora kaptam időpontot!

Próbálom én nyugatni magam, de már szúrkálást is érzek!

Az a baj, hogy addig még sok idő van! :o(

2011. ápr. 28. 18:44
 5/8 sumergo ***** válasza:
A szurkálás jót jelent, hidd el.( Nekem volt méhenkívülim, de nekem attól a derekam fájt egyre jobban. )
2011. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feleslegesen aggódsz,azzal fogsz majd ártani a picinek.Azt hidd el megéreznéd észre vennéd ha méhen kívüli terhességed lenne..Ne aggódj már:)
2011. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam egy hete! Mindenre gondoltam. Méhen kívülire, arra,hogy felszívódott stb. Aztán elmentem uh, ahol megtalálták a mi kis 9mm-es pöttünket, méhen belül, jó helyen. Kicsit megnyugodtam, bár most azon izgulok,hogy legyen szívhang jövőhéten. Ráadásul nekem alig van tünetem, szóval dupla para. De bízom benne, hogy nem lesz semmi gond! Te is nyugodj meg!
2011. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ma már nem aggódom annyira, de azért teljesen nem múlt el az aggódalom, de mindent megteszek az ügy érdekében. Nem olvasok olyat amivel tudom, hogy felidegesítem magam! :o(

Mindenkinek aki babát vár, boldog aggódás mentes baba várást kívánok!

2011. ápr. 29. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!