Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül maradtál a babával?

Egyedül maradtál a babával?

Figyelt kérdés
Akit elhagyott a párja a terhesség miatt, mert ő nem akarja a babát. Később hogy alakultak a dolgok, szülés utánra gondolok,mikor látta a babát.
2021. jan. 27. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Miből gondolod hogy az ilyen kíváncsi rá egyáltalán?
2021. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmet hagyta el a férje és nem látta a babát. A megítélt tartásdíjat fizette, de nem volt kapcsolata a gyerekkel. Az se érdekelte hogy megszületett. Ennek már 6 éve.
2021. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván ha azért hagy el mert nem akarja a babát akkor nem is lesz kíváncsi rá. Nem értem amúgy mikor tanuljátok már meg végre, hogy gyerekkel pasit nem lehet megfogni.
2021. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3as ti meg nem értem mikor tanuljátok meg végre hogy egy kiragadott mondat alapján ne ítéjétek el embertársaitokat.
2021. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem ítélek el senkit, de azért sokat elmond a helyzetéről hogy a terhesség miatt hagyta el a párja, aki nem akarja a gyereket. Maximum akkor tudok együtt érezni a kérdezővel ha pl kiszakadt a gumi, nem hatott a fogamzásgátló vagy valami hasonló.
2021. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdésem lényege, henem, hogy az ilyen apa ha meglátja azt az édes kisbabát aki az övé tényleg azután is tud érdektelen maradni? Gyerekkel férfit megtartani aki ilyet mond, bánhatná én sose tudnék megbocsájtani...
2021. jan. 27. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj kérdező, hogy a férfiak nem úgy gondolkodnak mint a nők. Na meg most ha belegondolsz odatolsz egy pasi elé egy gyereket hogy ez a tiéd mért kellene éreznie bármit is? Nem benne nevelkedett, nem ő szülte, kb akár másé is lehetne. Szerintem a férfiak maximum 10%át hatná ez meg, de ők meg nem azok a típusok akik elhagynak mert terhes lettél, hanem ha már így alakult akkor vállalja a felelősséget
2021. jan. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező ne ringasd magad hiú ábrándokba, a legtöbb ilyen férfi meg se nézi a babát. Hosszas pereskedés után kicsikarhatsz némi tartásdíjat de ennyi, a gyerek sose fogja érdekelni.


Az én apám is ilyen, szerintem még nem is látott, maximum egyszer, pedig bőven felnőttem már. Nem is hiányzik mondjuk, csak ne hidd hogy a pasid majd varázsütésre szeretni fogja a gyereket.

2021. jan. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van sajnos,köszönöm
2021. jan. 29. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!