Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 felett gyerek? van aki...

40 felett gyerek? van aki akár bőven 40 felett szült? Más mintha korábban szültél volna?

Figyelt kérdés
olyanok ne írjanak, akik már 20 évesen is gyereket szültek, tényleg akik 40 felett.

#szülés #40felettszülni #késoiszulo #kismama40felett
2021. jan. 30. 08:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Csak én érzelmezem úgy, hogy azok ne írjanak akik 40 évesen a többediket szülik? Tehát az eddigiek minek írtak?

Párszor én is próbáltam hasonló válaszokat keresni, de mindenhol a sokadikat szülik. Az meg engem nem érdekel. Az elsőt! (és valószínűleg utolsót) ki szülte 40 körül? Engem is érdekelne, mert korban majdnem ott eszek én is, mire szülök.

2021. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak te ugyanis így szól a kérdés:


"40 felett gyerek? van aki akár bőven 40 felett szült? Más mintha korábban szültél volna?"


Aki az első gyerekét szüli 40 év felett, az honnan tudná miben más, mint a fiatalon szülés?

2021. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kellett lepontozni. Én pont azt jeleztem a kérdezőnek, hogy, ha úgy írja ki, hogy azok ne válaszoljanak, akik már 20 évesen IS évesen szültek, akkor félreérthető, mert kizárja azokat, akik 20 évesen, és 40 fölött is, tehát van összehasonlítási alapjuk. Aki csak 40 fölött, az nem tudja tapasztalatból, hogy miben más, hiszen nincs mihez hasonlítani.

#4

2021. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

jaj csak irjon inkabb mindenki aki 40 felett szült.

en 41 vagyok most fog születni az elso, szoval 20 evesen kb semmim nem.volt, most tehetős vagyok igy könnyebb lehet, van egy párom aki kitartó, ,dw lehwt fizikilag nem fogom birni, ejszakazni utalok stb stb.

2021. jan. 30. 18:25
 15/17 A kérdező kommentje:
ilyenekre gondoltam olyannál, akiknél megvan már a baba.
2021. jan. 30. 18:26
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én csak 38 vagyok, és 39 évesen fogom szülni a másodikat. Az elsőt 36 évesen szültem. Gyűlölök ejszakazni... Nehezen bírom. Huszonévesen ez meg se kottyant volna. A másik az aggódás, ezt is huszonévesen lazábban kezeltem volna. Fizikailag a terhesség így is megviselt, pedig alomterhesseg volt, mert nem hánytam. De én utaltam. A mostani terhessegem ugyan olyan mint az első, de ezt valahogy élvezem. Talán azért, mert többször nem szülők. Úgyhogy az én véleményem, hogy 40 felett szerintem nehezebb lehet.
2021. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2 unokanövérem is szült 40 évesen és 42 évesen. de 41 évesen 43 évesen és felete nem szült sneki
2021. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!