Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó menstruáció alapján,a...

Utolsó menstruáció alapján,a 6.héten milyen Uh adatok voltak nektek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5+6 napon 6mm-es petezsákban látták az embriokezdeményt. A 6+6 napon már 7,4mm volt az embrio szivveréssel.
2021. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ma kezdem a 6.hetet, de eszem ágaban sincs még dokihoz menni. Az én dokim ilyen korán nem is fogad. Majd 2 hét múlva.
2021. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
6+1-nél látszott az embriókezdemény, de szívhangja még nem volt. Korábban volt egy vetélésem azelőtt, hogy orvoshoz jutottam volna, így engem már ez is kicsit megnyugtatott, hogy megvan, jó helyen van. De ha lesz még gyerekem, tuti nem megyek ilyen korán.
2021. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Semmit. Megvastagodott méhnyálkahártyát. Kiderült, hogy a ciklus végén fogant, így akkor még csak 4 hetes volt.

Utána 2 hét múlva mentem. Mensi szerint 8 hetes voltam, de méret alapján akkor volt 6. 15mm petezsákban 3mm embrió.

Lassan szülök :)

2021. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem mindenképp mennem kell orvoshoz,mert nehéz fizikai munkát végzek 12 órákba,éjszakába is ,és nem megy tovább,nem bírom. 6.hetet kezdtem pénteken,de jövőhéten orvos!
2021. jan. 31. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!