Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. héten vérzés, elvetéltem?...

6. héten vérzés, elvetéltem? Hívjam holnap az orvost?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a teszt és jelentkeztek is terhes tünetek.

Most viszont azt hiszem megjött :( fáj a hasam, de nem nenzesz szerűen, hanem szúr :(


Ilyenkor az orvos mit csinál?

Biztos a vetélés vagy van még remény?

Kell amúgy szólni az orvosnak? Csak azért kérdezem, mert ha nem tesztelek, csak annyit gondolok, hogy késett.


Nem vagyok benne biztos, hogy holnap rendel-e az orvos, ha igen, fogadni biztos csak egy hét múlva tud.

Menjek a kórházba vagy mit tegyek? 😥


Köszönöm a válaszaitokat!


2021. febr. 4. 18:25
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2021. febr. 5. 19:14
 32/47 anonim ***** válasza:
Szurkolok nagyon kérdező ❤️ első baba? Mennyit vartatok rá?
2021. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Pont 6 hetes vagy most? Nagyon szorítok!!
2021. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Egy cuki applikáció számolta ki h 6. hétben lehetek (megerősítve ugye nem lett mert nem látott az orvos semmit 😣).


Első baba, szerencsére nem vártunk rá sokat, az 5. próbálkozós hónapban fogant (menzesz naptáros appban vezettem mindent és szándékosan a peteérés időszakára időzítettük a hancúrt:).

Ezért is voltunk teljesen odáig, mert amúgy 11 éve vagyunk együtt és mindenhol azt olvastuk h akár 1 év is lehet mire összejön.

2021. febr. 5. 21:12
 35/47 anonim ***** válasza:
Hatha csak arrol lesz szo, hogy keson fogant... Nagyon remelem nem mehen kivulid van :(
2021. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, kérdező?
2021. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Ma nem fognak vizsgálatokat végezni, csak holnap h összehasonlítsák az eredményeket a tegnapiakkal.


egyenlőre úgy néz ki, hogy vagy méhen belüli vagy méhen kívüli terhesség, és figyelnek h melyik felé billen a mérleg a hcg szint és az uh alapján.

mert annyira icipici a zigóta, hogy uh-val nem látták tegnap.

csak a hcg vizsgálat mutatja h megfogant egy petesejt

2021. febr. 6. 10:36
 38/47 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, kérdező?
2021. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Csökkent a hcg szintem 😥

Vagyis ebből biztos nem lesz már baba 🙁

Mást egyenlőre nem mondtak, holnap még megnézik a hcg-t, de eddig valószínűleg elkezdett felszóvódni 🙁

Azt nem mondták, hogy ha méhen belül vagy kívül van mi a teendő, holnap a vizitnél remélem mindent elmond az orvos 🙁

2021. febr. 7. 16:19
 40/47 anonim ***** válasza:
Basszus nagyon sajnálom :(
2021. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!