Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. héten vérzés, elvetéltem?...

6. héten vérzés, elvetéltem? Hívjam holnap az orvost?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a teszt és jelentkeztek is terhes tünetek.

Most viszont azt hiszem megjött :( fáj a hasam, de nem nenzesz szerűen, hanem szúr :(


Ilyenkor az orvos mit csinál?

Biztos a vetélés vagy van még remény?

Kell amúgy szólni az orvosnak? Csak azért kérdezem, mert ha nem tesztelek, csak annyit gondolok, hogy késett.


Nem vagyok benne biztos, hogy holnap rendel-e az orvos, ha igen, fogadni biztos csak egy hét múlva tud.

Menjek a kórházba vagy mit tegyek? 😥


Köszönöm a válaszaitokat!


2021. febr. 4. 18:25
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2021. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Oh ne! Nagyon sajnálom! ☹️
2021. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Sajnálom 🙁 remelem nem méhen kívüli.
2021. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzéseteket! Jólesik nagyon ❤️❤️
2021. febr. 7. 22:49
 45/47 A kérdező kommentje:

Mindenki vigyázzon magára, ha a pozitív terhességi teszt után vérzést tapasztal!!!

Méhen kívüli terhességem volt, már megoperáltak, holnap elvileg hazamehetek.

2021. febr. 10. 21:44
 46/47 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Nekem is az volt 2020 márciusban, engem is műtöttek, roncsolódott a petevezeték amit ugye ki is vettek. Annyiban volt szerencsénk csak 3 hetet vártunk az együttléttel és egyből terhes lettem, probléma mentes volt végig és december közepén, igaz 2 héttel a kiírt dátum előtt megszültem. Kitartást kívánok, ne add fel.
2021. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom kérdező. Jobbulást neked!
2021. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!