Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején mikortól...

Terhesség elején mikortól jelentkezhet legelőször hányinger/hányás?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Mindenkinél más időben jelentkezik.


Nekem a késés után 1-2 nappal, de hánytam is.

28 heteske

2008. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szabály, mindenkinél más. Nálam elég extrém volt, még nem mutatta a teszt sem a terhességet, de én már folyton hányingerrel küzdöttem.

Vannak, akik meg egyáltalán nem hánynak egész terhesség alatt.

2008. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 6-7. héten jelentkezett a hányinger, de ez tényleg nagyon egyéni.

üdv. 29 hetes

2008. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En holnap leszek pont 7 hetes es meg egyaltalan nem hanytam es hanyingerem sem volt eddig. Szerintem is mindenkinel maskor jelentkezik vagy egyaltalan nem.
2008. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a terhesség nem mindig jár hányással,rosszulléttel.mindenki szervezete másként reagál.az enyém úgy hogy semmilyen tünetem nem volt se az elsőnél sem pedig a második babámnál.szerencsés vagyok és nagyon sajnálom azokat a nőket akik végig szenvedik ezekkel a problémákkal az egész terhességüket.
2008. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek maskor. van akinek nem is jelentkezik semmilyen tunet. na en nagyon irigylem oket.

En a 6-14 het kozott napi ketszer hanytam minimum, nem maradt meg bennem a kaja, emelyegtem egesz nap, ugy neztem ki mint egy hulla. Faradt voltam, allandoan csak aludni akartam. Azt hittem ezt nem lehet tulelni :) De tulvagyunk rajta...

29 hets pocakos

2008. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Maskor van mindenkinel...en 5 hetes koromtol 24-25-ig vegig hanytam annyira hogy se enni se inni alig tudtam mert egybol kijott...en eleg rosszul eltem at ezt az idoszakomat,(a szagokra vagy akar illatra is nagyon erzekeny voltam)de meg mai napig is,de mar nem olyan erosen!De aztan kitudja te lehet nem is fogsz hanyni!Orulj neki!!

28hetes kismama

2008. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat, kedvesek vagytok..Én még csak az 5.hétnél járok, és eddig szerencsére nincs hányingerem..Remélem, nem is lesz! :) Délelőttönként szédülök kicsit, de nem vészes. Üdv Mindenkinek!
2008. dec. 4. 18:46
 9/9 Pipci válasza:

Az én b.nőmnek 1 hete volt, vagyis 3-án volt vége.. És ma azt mondta, h fél óráig hányingere volt.. Lehet h attól?.. Bár én nem hiszem.. Csak bölcsebbektől jobb azért a tanács. :$

Köszi.

2010. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!