Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt vetélése, hogyan...

Akinek volt vetélése, hogyan tudott hinni abban hogy a következő rendben lesz?

Figyelt kérdés
2020 márciusban volt egy missed ab-om 8 hetesen. Hashimotos vagyok és nem volt jó a tsh értekem, plusz kiderült egy véralvadási zavar is, tehát elvileg megvan az ok. Most jók az értekeim, szurok verhigitot de így is rettegek. 5 hetes vagyok, még 2 hét az első uh de azt érzem ezt nem lehet ép ésszel kibírni.

2021. febr. 18. 23:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem pont ez volt:hasimoto + vetélés után derült ki a génmutációs panelen, hogy a PAI heterozygota. Clexane megy nekem is.

Hát baromi nehéz volt, főleg, hogy a második terhesség is vérzéssel indult a 6.héten, már láttam magam a lelki szemeimmel, hogy újra ott fekszek a műtőasztalon...kiderült "csak" hematoma. Ok, az felszívódott kb a 12.hét után, addig ágynyugalom volt, a történtek utàn plàne. Nagyon nehezen tudtam bízni, vizsgálatok előtt itthon folyton kisírtam magam, mert az járt a fejemben csak, hogy baj lesz megint.

Hát eljött ez az időszak napok múlva szülök, és (koppkopp) a terhességem teljesen egészséges, már nagyon várjuk, hogy megismerjük a kisfiunkat.

Kitartást kívánok kérdező, tényleg csak pozitívan! Az nagyon jó, hogy megvan a vetélés oka, így azért már van ok bizakodni.

2021. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez megnyugtato nagyon. Sokan mondják hogy a hashimoto és a magas anti tpo önmagában is okozhat vetélést. De akkor te vagy a jó példa hogy van h van más is és az okozza a bajt nem lehet mindenért a hashit okolni. Ez most erőt ad. Köszönöm
2021. febr. 19. 14:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Szedsz esetleg rá gyógyszert? Anti tpora?
2021. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szteroidot szedtem 3 hónapja de azóta semmit. Elvileg nem lehet gyógyszerrel csökkenteni
2021. febr. 19. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!