Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fejezed ki az állapotod?

Hogyan fejezed ki az állapotod?

Figyelt kérdés
Mit mondasz/mondtál magadra?

2021. febr. 20. 18:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hülyén hangzanak. 😀 Szerencsére felénk terhesgondozásnak hívják, nem várandós gondozásnak. Meg magzatvédőnek, nem várandós vitaminnak. 😀
2021. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagyok vqgy kisbabát várok
2021. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagyok.
2021. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
🐳🐢🐷🐘 hát kb így.
2021. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
99%
A "pocakos/babás vagyok" kifejezések még rosszabbak szerintem.... 🤣
2021. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy ezek közül mondjuk ki hogy hívja, alapjaba véve én úgy érzem magam már így a 33 héten, mint egy lamantin 😂 kifejezetten egyébként engem ez a kérdés nem is foglalkoztatott sem elméleti szinten, sem úgy "hogyan kéne nevezzem magam" szinten. Én q babát várok, kisbabánk lesz vagy terhes vagyok kifejezéseket használom legtöbbször. 😊 Szerintem aki erre az időszakra azt mondja csakis csodas az vagy hazudik meg magának is vagy nagyon nagyon nagyon szerencsés 😅 nekem különösebb tünetek nélkül, hányás, émelygés és majdhogynem tényleg minden kellemetlen tünet nélkül telt, egészen a harmadik trimeszterig. Azóta napról, napra jobban zsibbad a karom, kifejezetten 2 ujjam és minden éjjel pisilni járok, lefekvés előtt pedig 3x látogatok el q mosdóba 😄
2022. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Terhes vagyok, vagy amikor elmondtuk valakinek, akkor azt mondtuk, hogy ősszel gyerekünk születik. Várandós, áldott állapot, kismama, kismami, pocakos, pocis, babós stb. óvodás nyávogások szóba sem jöhetnek nálam 😄.
2022. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 NTBS ***** válasza:
100%
Kispapa leszek. Majd ezt fogom mondani.
2022. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A legtöbb kismama nagyon sok ovodás,meg nyálas becézést az állapotra utálják.
2023. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én biza terhes vagyok, nekem a várandósság, áldott állapot de még a gyerMek is túl ájtatos kifejezések.
jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!