Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyi túlhordás elfogadott?...

Ennyi túlhordás elfogadott? Ma töltöttem be a 42+2-t,semmi jele hogy lassan megszülnék. Egy hete kórházban fekszem, kaptam már két méhszáj érlelő tablettát, semmi... Kaptam 2 napja egy adag oxitocint, semmi. Orvos szerint a baba még jól elvan.

Figyelt kérdés
Én már nem nagyon bírom, úgy érzem túl sok a kockázat. Előfordulhat, hogy valamit nem vesznek észre és már meg kellett volna inkább műteni? Aki volt hasonlo helyzetben leírná nála mi volt?
2021. febr. 21. 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Nincs esélye, hogy elszámolták? Érdekes, hogy nem indították már meg mondjuk egy burokrepesztéssel.

Melyik kórházban fekszel?

2021. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha a baba jól van, akkor nyugi. Ha gond lenne odabent, úgyis indítanák vagy császároznának.
2021. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem lehet el számolva, mensi és uhk alapján is ennyi idős. Miskolcon vagyok. Méhszáj zárt, így gondolom nem lehet burkot repeszteni. Nagyon ideges vagyok már :-(
2021. febr. 21. 18:47
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Én nem tudom, miért jell ennyit szenvedtetni a nôket... Tudom, hogy háborítatlan szülés és miegymás, de ennyi idôsen már bôven kifejlett a baba. Viszont fennáll a veszélye, hogy csupa mekónium lesz a magzatvíz.


Nálam ez volt, pedig 40+5-ig volt bent. CTG teljesen rendben volt.

2021. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

42+1 re szultem

Bar en nem fekudtem be a korhazba mert pont karacsony ujevi idoszak volt. Nem tudom h a szex volt e, de elotte este meg volt. Masnap indult be a vajudas.


Hulye otlet h maszturbalj orgazmusig? Hatha a megosszehuzodastol elindul?

De ez csak egy otlet ...

2021. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

#5

Alapjáraton lehet, nem lenne rossz ötlet, na de kórházban? Én ott biztos nem tudnék :S

2021. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Hát... en már egy hete kihisztiztem volna egy császárt az tuti...
2021. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
4 40+3 mekoniumos magzatviz, gyerek ment a PIC-re, legzessegites 8 zsinor lógott belőle/róla, infuzio, 3 napig meg sem foghattam. Szülnék meg egyet, 40+0-nál nem lennék hajlandó tovább vinni. Állj ki magadert kérdező. Ez már nem normális dolog amit veled csinálnak.
2021. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom nincs orvosod...
2021. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nincs...
2021. febr. 21. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!