Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyi túlhordás elfogadott?...

Ennyi túlhordás elfogadott? Ma töltöttem be a 42+2-t,semmi jele hogy lassan megszülnék. Egy hete kórházban fekszem, kaptam már két méhszáj érlelő tablettát, semmi... Kaptam 2 napja egy adag oxitocint, semmi. Orvos szerint a baba még jól elvan.

Figyelt kérdés
Én már nem nagyon bírom, úgy érzem túl sok a kockázat. Előfordulhat, hogy valamit nem vesznek észre és már meg kellett volna inkább műteni? Aki volt hasonlo helyzetben leírná nála mi volt?
2021. febr. 21. 18:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
41+4 napra indították volna, nem sikerült, császár lett. Az orvos szerint az én babám is jól elvolt bent, mégsem javasolta, hogy várjunk tovább. És nekem sem volt orvosom, a férjem az egyiknek a zsebébe nyomott egy borítékot, így nagyobb hajlandóságot mutatott arra, hogy foglalkozzon velem. Sajnos ez így működik szép hazámban (Románia)
2021. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
11! Itt is így működik sajnos.. (Magyarország).
2021. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
42+4napra császárral lett meg az első lányom. Én is zárt voltam végig. 42+3napnal indítottak akkor tanultam egy picit annyira hogy másnap 42+4napon lett burok repesztes de sajnos a farkasok nem jöttek így császár lett a vége. Aterzem a helyzeteket nem könnyű. De ha legközelebb lesz vizit kérdezz rá hogy meddig várnak.
2021. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok nem tanultam hanem tágultam 😊
2021. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Azta k..a, ez durva. En is hasonlokepp jartam, mint az egyik valaszolo, tulhordtam 5 nappal, max 7 nap haladekot kaptam a dokimtol amugy. Spontan beindult, zold magzatviz tavozott a korhazban, de jo szivhangok, majd a vegere beszorult a szulocsatornaba+koldokzsinor a nyakan, ingerles, gyors legzestamogatas kellett, mert nem sirt fel, megmutattak, makd megfigyelesre elvittek tolem, 6 nap korhaz. Ha kegkozelebb szulok biztos nem vallalom be ezt, mai napig imadkozom, hogy semmi maradvanya ne legyen az atmeneti oxigenhianynak. Szerencsere a fiam fejlodik szepen, de nagyon nagyon hajlok ra, hogy ha jon a teso program csaszarral szuljek! Nem ijesztgetni akarlak, de ez mar nem biztonsagos, beszelj valakivel, mert nekem is azt mondtak nem csaszaroznak a zoldes viz miatt, jol van a baba, jo a szivhang, jol turi a fajasokat, a vajudast, a vegere megis alig lelegzett szegeny babam :(
2021. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején jan.24-re voltam kiírva és a fiam végül febr.15-én született meg. A teherbeesés időpontja teljesen biztos volt, Nagyon problémás terhesség volt, sokat voltam kórházban, az utolsó hat hetet is ott töltöttem.

A szülés spontán indult be, de a dolgok rossz irányt vettek, így végül császár lett belőle. A túlhordás miatt nagyon száraz volt a baba bőre, de ezen kívül más baja nem volt.

A fiam azóta felnőtt, teljesen egészséges, hétfőn volt a 25. születésnapja.

Vizitnél mindenképpen tudatosítsd az orvosokkal, hogy mikorra voltál kiírva, és kérdezz rá, mik a terveik veled!

Kitartást kívánok!

2021. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt orvosom bementem akkor amikor kivoltam írva, nem kérdeztek semmit, vizsgátak, és feltették a tágítót. Szinte én mondtam, hogy szülni kell. Így is császár lett a vége, és közben még hoppá is volt, de azt viszont nem árulták el mi volt a gond. Úgy látszik orvosa válogatja...


Nem ijesztegetésnek szánom, de ragaszkodj hozzá, hogy csináljanak valamit. A következő alkalomkor amikor bemegy valaki akkor kérdezd meg, hogy meddig várnak még? Ne várd meg a vizitet! Mindenkitől kérdezd aki él és mozog és ott dolgozik.

2021. febr. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a vége? Túl vagy már rajta? Jól vagytok?
2021. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen, végül természetes úton lezajlott, jól vagyunk köszönöm
2021. febr. 24. 21:54
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!
2021. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!