Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináljak még egy tesztet?...

Csináljak még egy tesztet? Lehetek terhes? (24éves vagyok)

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Párommal 4 éve vagyunk együtt. Egy ideje beszélünk már a babáról,januártól próbálkozunk. A menstruációm 10 napot késett, közben mell érzékenység, derék, és hasfájásom volt. Igazából ezt nem is nevezném igazi menstruációnak. 2 napig tartott, nagyon kevés pecsételő, majd a harmadik nap barnás folyásom volt. Étvágyam is alig volt. Akkor csináltam egy tesztet az negatív volt. Viszont a has és a derékfájdalom megmaradt, és tele vagyok pattanással.A testhőm picit magasabb,mint szokott. Csináljak még egy tesztet? Szerintetek lehetek terhes?



2021. febr. 23. 18:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi lehet. A melleim nagyon érzékenyek.. Továbbra is görcsölget a hasam. Mindig azt hiszem, hogy megfog jönni.. De a februári pecsételés óta nem volt vérzésem. A derekam már kevésbé fáj, mint 1 hónapja fájt. Viszont a fehér folyásom továbbra is rengeteg.

Amit még észrevettünk párommal. Mintha a hasam alja meglenne püffedve(leginkább bal oldalt) és szerinte nőtt a mellem. A melleimmel kapcsolatosan, egyszer az egyik fáj jobban, aztán a másik. Pl tegnap a bal volt nagyon érzékeny, most a jobb.

Este rózsaszínes folyásom volt, de nagyon pici 2 3 csepp.

Tettem is éjszakára betétet be, azt hittem, hogy mostmár megfog jönni.. De nem. Reggel még volt egy kis barnázás, de azóta semmi.

Csináltam teszteket, amik negatívak. Pl facelle x-epil.

Én úgy vagyok vele, hogy túl sok volt a negatív teszt, kizarom a babát,(bár nagyon örülnénk neki) de párom megvan róla győződve, hogy a teszt csalhat. És, valami oknál fogva nem mutatja a terhességet. Szerinte túl sok jel utal rá,és a negatív teszt csak egy dolog.

Hát nem tudom.. Szerintetek? Meg így lehet baba, hogy negatívak a tesztek?

Kedden megyek orvoshoz. Majd megirom, hogy mi a helyzet. Köszönöm az eddigi válaszokat.

2021. ápr. 18. 13:50
 12/20 anonim ***** válasza:
2%
Ki vállal gyereket egy vilagjarvany közepén?
2021. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt akartam írni, én elmennék orvoshoz.

Az nem oké, hogy azóta nem jött meg...

Ellenbrn a tesztnrk mutatnia kellene....


12!

Mondjuk mi 🤣

16hkm

2021. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Extrém ritka, hogy valakinek negatív a tesztje, de terhes. (Akkor fordulhat elő, hogyha valamilyen genetikai eltérés miatt a vese nem választja ki a hcg hormont a vizeletbe.)


Valószínűbb, hogy például valamilyen fertőzés okozza.

2021. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 12es! :)


Mondjuk, akik szeretik egymást és megszeretnék pecsételni a szerelmüket egy babával. :D ne aggódj, rengetegen vagyunk!

7+4 hkm

2021. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%

CleaerBluet vegyél nekem is csak az mutatta ki.

20 hetes kismama:)

2021. ápr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ah menstruáciod nem jön meg következő honapba,akkor tesztelj,akár többeti s
2021. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tőlem ugyan nem!
2022. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Egy éve, mikor a kérdést kiírtam nem volt baba. Viszont most nagyon erősen pozitív teszteken vagyok túl. 2hét múlva megyek dokihoz.
2022. márc. 8. 16:53
 20/20 anonim ***** válasza:
Bezzeg én elmentem a lány mellett fel izgulva és terhes maradt! Hanem úgy lett volna, akkor most egy Olyan nőtől lenne max egy két gyerekem akit erre választottam! Ilyen a véletlen!
2022. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!