Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szénanáthára mit ajánlanátok?...

Szénanáthára mit ajánlanátok? 10 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Folyik az orrom,csípi a váladék,be van dugulva,tüsszögésrohamjaim vannak,kapar a torkom.Ez szénanátha igaz? Dokihoz érdemes menni,fog velem vmit csinálni,h terhes vagyok?

Minden infot,segítséget köszönök.


2010. aug. 17. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt az ideje megismerkedni a homeopátiával. Próbáld ki a Coryzalia-t, vagy Ambrosia 15 ch, ha a parlagfűre lennél allergiás. Tengervizes orrspray, és Negro.


Negyedik éve már h az allergiámra nem szedhetek semmit, mert vagy babát vártam, vagy épp szopizott. Voltam orvosnál, semmi használható tanácsot nem kaptam. Orrspray, szemcsepp - ezt csak végső esetben, és szemészeten írják fel.

a homeos bogyók enyhítik a tüneteket, a Negro megszünteti a szájpad viszketést.

2010. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hétfőn voltam allergológushoz, mert már fájt a hasam a sok méhösszehúzódástól, amit a tüsszögés váltott ki. Felirt nekem olyan gyógyszert, amit lehet szedni terhesen is. Allergiás kisbabáknak is ilyet szoktak adni. Nekem az orrcsepp, cukorka nem segitett semmit, gyógyszer viszont igen. Szerintem menj el el szakorvoshoz, mert van megoldás.20hetes kismama
2010. aug. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.Ma már kicsit jobban vagyok,de jövőhéten elmegyek majd dokihoz,előbb nem tudok!

Jobbulást Nektek,és boldog Babavárást. :)

2010. aug. 18. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves második, megkérdezhetem h mi a neve annak a gyógyszernek amit kaptál?

Mert nekem azt mondta, h nem tud mit adni.

Első voltam. köszönöm a választ.

2010. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!