Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izgultatok már alaptalanul,...

Izgultatok már alaptalanul, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Sok szűz lány itt izgul gyakorin, miközben mitől lennének terhesek? Nektek is volt ilyen? Vagy esetleg olyan, amikor tényleg lett volna okotok izgulni, de mégsem lettetek terhesek?

2021. márc. 11. 22:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Én mindig azért izgultam, hogy pozitiv legyen a teszt :)
2021. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
En rengeteget aggodtam terhessegen, akkor is ha nem volt ra okom (nem tortent behatolas), akkor meg foleg, mikor a parommal egyszer megszakitassal vedekeztunk, rohantam is esemenyutaniert. Termeszetesen nem lettem terhes. Azota fogamzasgatlot szedek, bar neha meg mindig van hogy elkezdek parazni.
2021. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
62%

Kövezzetek meg, de hogy aggódhat egy szűz lány azon hogy terhes e vagy sem?

Nem voltak ott biológia órán?

2021. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%

Nem

Szűz lány.

2021. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%
Én azon izgultam, hogy legyen végre pozitív a tesztem (majdnem 6 évet vártunk az első babánkra).
2021. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
Korábban azon izgultam, hogy nehogy hamarabb essek teherbe, mint hogy megházasodnék, most házasként azon izgulok, hogy mikor esek már végre teherbe.
2021. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha az alaptalanul azt takarja, hogy rendesen védekeztem, akkor úgy nem. De olyan volt párszor, hogy megszakításos módszer után izgultam. Vagy kiszakadt a gumi, bár akkor mindegyik esetben vettem be esemény utánit. Aztán tervezetten lett egy kisfiam. 😊
2021. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
89%
Én alapból mindent túlaggódok, de mivel nagyon nem szeretnék még gyereket így én sokszor fogamzásgátló mellett is aggódok, hogy nehogy terhes legyek.
2021. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

Igen, anno elszakadt az óvszer, azonnal rohantunk 72 órás tablettaert. Kicsivel a 16. születésnapom előtt történt az első barátommal.... Hát imádkozunk rendesen... Akkor nem volt gond.


Fel évvel később már fogamzásgátlót szedtem, de valószínű valamit elszurhattam mert terhes lettem. 10 éves múlt a fiunk.

2021. márc. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Régen sokszor izgultam ha késett 1-2 napot. Mindig rémeket láttam. De 25 fölött ez elmúlt, teljesen.


Sosem volt nem tervezett terhességem.

2021. márc. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!