Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izgultatok már alaptalanul,...

Izgultatok már alaptalanul, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Sok szűz lány itt izgul gyakorin, miközben mitől lennének terhesek? Nektek is volt ilyen? Vagy esetleg olyan, amikor tényleg lett volna okotok izgulni, de mégsem lettetek terhesek?

2021. márc. 11. 22:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer pánikoltam be. A szerződés miatt még együtt kellett élnem az exemmel 3 hónapot (kauciót nem kaptam volna vissza ha előbb felmondom),neki meg még nem volt hova mennie. Egyik este iszogattunk, aztán reggel iszonyat fejfájással ébredtem és nem emlékeztem semmire. Kérdeztem tőle,volt-e valami,mert akkor már nem szedtem gyógyszert..azt mondta volt,de nem emlékszik,kiszállt-e..

Pár órán belül mentem is esemény utániért,életemben először és utoljára..(26 voltam) mert a gondolatától is rosszul voltam,hogy egy olyantól essek teherbe..

Később már rájöttem, nagy valószínűséggel ginát rakott a borba,amit ittam és gyakorlatilag akaratom ellenére történt a dolog,vagy meg sem történt,csak hazudott,hátha visszafogadom. Sosem derül már ki,mindenesetre inkább bevettem a gyógyszert,minthogy baj legyen. És örülök,hogy sosem látom többé.

32/n

2021. márc. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%
Ha tudnád, én most is izgulok. Védekeztünk rendesen és mégis olyan tüneteim vannak. Orvosnál voltam azt mondta nem vagyok az,teszteket is csináltam mind negatív. De még mindig érzem a tüneteket. Szóval para van.
2021. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Indokolatlanul nem. Amikor kiszakadt a gumi az más tészta volt.


Megszakításos esetén sem izgultam soha, mert akkor azt azért válsztottuk, mert nem lett volna gond a baba.

2021. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szűzként, de normális védekezés mellett igen. Edzoterembe jartam, és volt, hogy 3-4honapig nem menstrualtam. Minden honapban teszteltem, amig a szervezetem vissza nem allt. Orvosnál is voltam közben.
2021. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
16%

12es!

A saját orvosod és tesztek mondták azt hogy nincs vagy terhes, ráadásul rendesen védekeztél is. Könyörgöm, biológia!

2021. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 13-as.

Nemrég kezdtem nemi életet, az orvos leszaróban van. És parás típus vagyok. Másrészt utána néztem, de annyi szarságot tálaltam hogy megrémít. Volt aki terhes volt és UH sem a teszt nem jelezte hogy az e. Mégis voltak tünetei. :) Majd később vissza ment az orvoshoz és utána látszódott.

2021. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
77%
Az egész húszas éveimet végig izgultam, nem voltam valami felelős védekezést illetően. Úgy komolyabban egyszer pánikoltam be, amikor szakítottam a barátommal, és összejött egy alkalmi pár nap különbséggel, majd sokat késett abban a hónapban. De végül nem lett semmi.
2021. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Èn nemrèg kezdtem nemi èletet, kb már 5-6szor volt eddig aktus. Fog.gátlóval vèdekezek de nagyon parázok mindig igyis, plusz tesztek is negatívak voltak, menstruáltam is de mèg ezekután is izgultam. Sőt mèg mai napig aggodók az aktus után. De lehet azèrt mert anya is fog.gátló mellett esett teherbe....
2021. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

18!

Ne izgulj! Ha minden nap, ugyanabban az időben veszed be, nem szedsz mellette olyan gyógyszert, ami csökkenti a hatását, nincs súlyos hányásod, hasmenésed akkor nem leszel terhes

2021. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
47%
#18. Rendben! Csak amint emlitettem anya is mellette esett teherbe ès hat állítólag ő is normálisan szedte ès semmi olyan nem volt ami gyengitette volna a hatását, de akkor lehet hogy csak ő emlèlszik rosszul.
2021. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!