Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pepcoba vannak 56-62es meretu...

Pepcoba vannak 56-62es meretu babaruhak?

Figyelt kérdés

Es meg erdekelne, hol eri meg a legjobban megvenni a rucikat a babanak?

Koszi :)


2021. márc. 18. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen, vannak, nekünk beváltak :)
2021. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2021. márc. 18. 10:04
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Pepco nagyon nem jó minőségű, nem véletlen olyan olcsó. Pár mosás után kinyúlik, bolyhosodik. A KIK egy fokkal jobb, de ott meg méretnek nem lehet hinni. A bodyknak szűk a nyakuk, az ujjaik, a nadrágok, pulóverek hatalmasak.
2021. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Vannak, de nem a legjobb minőség. Az anyag nem rugalmas. Alig lehet a babára ráadni.
2021. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.

Megnezek mast is akkor :) nyilvan inkabb azt veszem meg ami jobb minosegu :)

2021. márc. 18. 10:09
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Pepco méretre sokszor kisebb, mint ami rá van írva ezt kalkulált bele. Egyébként sokan szidják, mint latod, en eddig csak jó cuccokat vettem ott. Soha nem nyúlt ki, nem bolyhosodott. Semmi. Az igaz, hogy ami nagyon elénk színű az talán az átlagnál jobban fakul. De mivel egy csecsemő kb 1-3 hónapig hordja ezeket a méreteket tökmindegy. Annyi idő alatt semmi baja nem lesz. Nagyobb gyerekeknél (1 év plusz) már lehet szempont. En amúgy meglepő módon a Lidl ruhákat szeretem nagyon csak azok meg óriásiak. Úgy vannak meretezve hogy pl 86/92. De az inkább 92... viszont nagyon szeretem őket.
2021. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Kedves 6-os. 4es vagyok. Én nem szidtam, csak a tapasztalatomat mondtam el...és itt inkább a bodykra gondoltam első sorban, hogy nehéz rá adni az anyag rugalmatlansága miatt. A pulcsikat szeretjük.
2021. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. A Lidl-ös ruhákat én is nagyon szeretem, viszont tényleg óriásiak. Van olyan 68-as bodynk, amit még mindig hord a kisfiam, aki már 79 cm. Jó a minősége. Az F&F is nagyon jó szerintem.
2021. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
1-es vagyok. Az eleve plüss, bundás ruhák bolyhosodtak egy kicsit, de nem zavaróan. A sima textil body, rugdalózó viszont teljesen jó. Esetleg annyi, hogy a nyomtatott képek a ruhán néhány mosás után kicsit fakóbbak lettek, de az se feltűnő. Ráadásul én ezeket mind 60 fokon mostam. A fiam nem nő gyorsan, vagyis elég sokáig használja ezeket a ruhákat, még bírják :D most 14 hónapos, 3 hónapja vettem neki ott nadrágokat, azok is teljesen jól bírják a kiképzést. Szóval szerintem ha nem nyomtatott mintás vagy bundás/plüss ruhát veszel, akkor nagyon tartósak. Nálunk a nadrágok nagyon beváltak, a sima színes textil bodyk és rugdalózók is. És az áruk is jó, bár nyilván én is vennék drágábbat, ha ez rossz minőség lenne, de én elégedett vagyok.
2021. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd meglátod Kérdező, hogy milyen lesz a babád alakja, ahány fajta ruha annyi féle képpen áll egy gyereken. Látod itt is van aki dicsér egy márkát mert nekik bevált, másnak nem. Érdemes több helyről venni 1-1 dbot és majd meglátod. Ahonnan én vettem:c&a h&m f&f. C&A hamar kinövősnek bizonyult nálunk, h&m picit túl van méretezve abból 56os jó még mikor előkerültek a kisebb 62esek. F&F is jó talán picit nagyobb.

Olcsóbb árkategória amúgy pepcon kivül még a sinsay, 56-os bodykat én onnan vettem, én meg vagyok velük elégedve, illetve tény hogy ilyen pici méretet kevés ideig hordanak.

2021. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!