Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pepcoba vannak 56-62es meretu...

Pepcoba vannak 56-62es meretu babaruhak?

Figyelt kérdés

Es meg erdekelne, hol eri meg a legjobban megvenni a rucikat a babanak?

Koszi :)


2021. márc. 18. 09:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Van kicsi méret és semmi gond a pepco-val, mert ezeket a méreteket úgysem hordja sokáig. Nekünk egyébként 92-es body volt a pepco-bol, kisebb nem, de 1 év hordás után se ment tönkre, el is tudtam ajándékozni. A lidl nagyon jó és a h and m is, de az már annyira drága, hogy 56-ost nem vennék belőle, mert két hét múlva kinövi.
2021. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
7-es 6 vagyok. Sosem fogom megérteni akinek valami nem inge miért veszi magára?! Mondtam en hogy te szidtad? Annyit írtam, hogy itt divat szidni a PEPCO-t. Ami tény. Nézz csak körül az oldalon.
2021. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, de pl nadrágnál nézd meg, hogy egyforma legyen a két szára. Rendszeresen belefutok ilyen hibába. A bodyk kicsit merevek, de a nadrágokat, rugdalózókat szeretem
2021. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Vannak nagyon jók, de a legtöbb elvan szabva. A badyknál alul egyik oldalt 3× kifér a combja, a másik oldat épphogy.. és ez egy 40 fokos mosás után lett ilyen, de kis nadraggal is jártam így, az egyik szára csak térdig ér, a másik rendesen bokáig. Kis trikóval jártam úgy, hogy nem ment át rakta a feje :D de pl a gombos nyakú badyn sem megy át. Nem tudom mitől függ , hogy egyik borzasztó gagyi, a másik meg tök jó. A rugikat viszont nagyon szeretem, azokból nem vettem még gagyit.
2021. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek. Mindenkinek ment a lajk jel :)
2021. márc. 18. 11:20
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, az igaz, hogy a pepco-ban én is vettem elszabott nadrágot, szerencse, hogy 300 ft volt, mert nem látszott amikor vettem, hogy nem jó. Volt még túl laza gumi nadrágnál, túl szűk nyak pólónál.
2021. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vannak olyan pici ruhák is, de nehéz kifogni, nagyon gyorsan elviszik. Valahogy úgy jó időzíteni amikor új áru érkezik, akkor biztosan találni.
2021. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a Lidliből, Tescóból és Pepcóból vásárolok sokszor ruhát. (Turikat nem írom, mert az lutribb, de az első ruhákat ott vettük...)


A Pepcós nekünk is kisebb méret, én nem találkoztam még elszabottal, több ruháját hordta hónapokon át. Főleg a nadrágokat és pizsiket szeretem onnan venni, mert azokért nem jár,ha tönkremegy.


A Lidlben kaphatóak nekünk is nagyok, de jó minőségűek, gyerek is szereti, sokáig tudja hordani.

Hétfőn ismét lesznek bodyk és nadrágok! Érdemes elmenni. ☺️

Itt találkoztam először átlapolható bodyval, ami (nekem) kész áldás az elején 🙏🏻

2021. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!