Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Húgyuti fertőzéssel szültetek...

Húgyuti fertőzéssel szültetek már ? Minden rendben veletek?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem is ez van, de nem fogok semmiféle antibiotikumot szedni, nem fogom kockáztatni a babám életét. Azt mondták nem lesz semmi baj ha fertőzés van. De inkább olyanok érdekelnének akik szültek már így ezzel a fertőzéssel. ELőre köszönöm a válaszaitokat , segitséget:)

2021. márc. 19. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Monuralt vettél be? Azt lehet terhesen.

Felszálló fertőzéstől elmehet a baba.

2021. márc. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fertőzésem terhesség alatt. Egyszer kaptam kúpot mert zavart a sok folyás a végefelé de az helyre is tette hamar. Streptococcus szűrés a végén kimaradt mert 37.hétre szültem. Vaajúdás alatt antibiotikumot kaptam ezért, hogy ne legyen baj.
2021. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, én amikor Monuralt akartam felíratni a dokival, mert szerintem az a legenyhébb és leggyorsabban ürülő antibiotikum, ami csak célzottan átmossa a húgyszerveket anélkül, hogy tönkrevágná a bélflórát vagy hüvelyflórát, a doki közölte, hogy azt nem lehet terhesen, ezért Zinnatot írt fel. :( A mannóz-tőzegáfonya párost próbáltad már? A nőgyógyászom szerint először ezzel kell próbálkozni, ha már necces az antibiotikum.
2021. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem probaltam.

Olyat szeretnék csak amivelmtudom hogy végkép nem.okozok kárt a babámnak

2021. márc. 22. 23:38
 5/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

A mannóz és tőzegáfonya is teljesen ártalmatlan, természetes gyógymódok, mégis sokaknak segítenek, próbáld meg. Pl.:

[link] és

[link]

2021. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!