Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negyedik napja késik, terhes...

Negyedik napja késik, terhes lehetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki megszólna, szerintem kb az összes hasolnó kérdést elolvastam, mielőtt kiírtam a kérdést, választ pedig nem nagyon tudtam leszűrni, úgyhogy köszönöm ha segítetek.


A lényeg, hogy babát tervezünk a férjemmel, október óta próbálkozunk, eddig eredménytelenül. Tavaly júniusban a 12. Cn-on voltam a nőgyógyászomnál, akkor 8mms endometriumot látott és 13x14mms tüszőt a jobb petefészkemben. (Vajon ez alapján lehet hogy később van az ovu? Habár nem mondott semmit rá az orvos, de majdnem félidőnél ez nem kicsi tüsző? 30-31-max32 napos a ciklusom) Azt mondta próbálkozzunk, 1 évig belefér ha nem sikerül. 30 éves vagyok.


Eddig ennyit sosem késett, legutóbb a 21cn-on voltunk együtt (március 12-én, előtte 8-án), de ma reggel negatívat teszteltem.


Hozzá tartozik, hogy június előtt lefogytam 7kgt (70kgra 175cm-hez) emiatt kitolódott a ciklusom 30ról 32 naposra, ami miatt eléggé megijedtem, és újra mindent elkezdtem enni aminek viszont az lett a következménye hogy visszahíztam 10kgt. :(


Ami újdonság volt most a vitaminokban, hogy múlt hónapban elkezdtem a femibion 0t szedni, 1 hete pedig a mio-inozitolt is elkezdtem inni (mert olyan sok jót olvastam róla). Tudom hogy csak vitaminok és ettől biztos nem késhet, de olvastam hasolnó kérdéseket, ahol nem tudták máshoz kötni a késést.


Mit gondoltok, lehet ebből még baba, várjak még kicsit, hátha pozi lesz pár nap múlva a teszt (olvastam hogy volt másnál is hogy akár 1 hét késésnél lett csak pozitív), vagy már most hívjam az orvosom? Kicsit ideges vagyok, hogy mi lehet. :(


Bocsi, hogy hosszú lett, köszönöm mindenkinek, aki ír véleményt.



2021. márc. 25. 07:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Amióta abbahagytam a fogyókúrát júniusban,32-ről visszaállt a ciklusom tűpontosan 30 napra, egészen a múlt hónapig, amikor 1 nap késés után jött meg. Akkor nem is teszteltem. Nem volt fokozatos a ciklushosszabbodás. Vagy neked is 3-4-több nappal ugrott meg hirtelen?
2021. márc. 25. 09:18
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is "kattant terhes akarok lenni" kategóriájú nő vagyok, úgyhogy megértelek. 4 nap késésnél már én is szépen beleélném magam. Valóban kicsi így az esély, hogy negatív a teszt, de lehet, hogy később volt ovud, vagy kevés hcg-t termel még a szervezeted, és azért negatív. Reménykedni nem bűn szerintem!

Én az orvossal várnék, tesztelnék pár nap múlva.

2021. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem miért kellett annyira félned amikor 30 napról 32 napos lett a ciklusod.. Teljesen természetes és normális 35 napig.. Most 10x annyit ártottál magadnak azzal a kis zabálgatással és a +10 kg al.. Mint azzal hogy 2 nappal eltolódott..
2021. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Elmondom miért, mert előtte mindig 30 napos volt a ciklusom, már 13 éves korom óta. Jóhogy megijedtem hogy túl draszkikus a fogyókúra. Ezután annyira nem foglalkoztam a súlyommal, örültem hogy visszaállt a ciklusom. A súlyom sajnos mindig ilyen váltakozó volt, télen mindig feljött rám kb 5kg aztán nyáron meg lement. Persze nem keresek kifogásokat, ez a 10 most tényleg sok lett, nem is érzem tőle magam jól a bőrömben, és tenni fogok ellene.
2021. márc. 25. 10:16
 25/26 anonim ***** válasza:
53%

A mio inozitol az csak annak fog segíteni akinek van is probléma - pl pcos , nekem pl csak ez segített elsőre, 2 év sikertelenség után és 1 évig szedtem. Amúgy ha nincs semmi akkor teljesen felesleges.

Én amondó vagyok a kilók kicsit bezavartak.

Másfelől mikor az ember lánya eltervezi, rákattan a gyerektémára - akár tudat alatt,- képes a szervezet igencsak megtréfálni önmagát. Lásd - késik de nem vagy terhes.

2021. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja az eomaradt hogy a mio inozitol is bezavarhat a ciklusba
2021. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!