Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ti befogjátok magatok...

ZZM2 kérdése:

Terhesen ti befogjátok magatokat oltatni a COVID vakcinával?

Figyelt kérdés
Orvostok mit ajánlott, terhesség melyik szakaszában a legajánlatosabb ?

2021. márc. 26. 17:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
10-es tudom nem attól mivel ez genetikailag meghatározott a fogantatáskor dől el. Most mèg koromból adódóan (39 vagyok) nem kerülnèk sorra ,ès ha most teherbe esek ès a 2. trimesztertől oltanak csak, le is csúszok róla , nyilván az adott helyzet döntenè el beadatom e ,nem vagyok oltás ellenes csak fèlek mert nagyon vágyok arra hogy legyen egy egèszsèges gyermekem 😔
2021. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%

Nem oltatom be magam. Én még egy szem gyógyszert sem vagyok hajlandó bevenni várandósan. Amikor influenzás lettem, akkor is hideg borogatással csillapítottam a lázam, mézes teával a torokfájást stb.

Kizárólag természetes gyógymódokkal kezelem magam ha szükséges, semmiféle szintetikus nem jöhet most szóba. Pedig oltások közül pont azokat ajánlják. A Sinopharm-on még talán elgondolkoztam volna, a többi nem érdekel.

2021. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%
#11, de miért attól félsz, hogy az oltástól lesz baja? Mikor az sokkal nagyobb veszély, hogy megbetegszel és attól lesz? Mindkettőt nem tudod biztosra elkerülni. Azért kérdezem, mert nem értem, hogyan jutnak a te következtetésedre azok az emberek, akik így gondolkodnak. Vagy az oltás olyan "mesterséges", "gyanús", a "természetes" betegség meg ártalmatlannak tűnik? Csak ez sajnos nem így van :-(
2021. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
13-as a bizonytalantól ès az ismeretlentől fèlek vagy tartok , nem tudom ez a mutáns jobban legyűrne e mint a tavalyi .azt nem súlyos tünetekkel megúsztam.Lehet most sem lenne nagyobb baj.A szüleim egy hónapja estek át rajta ,65 èvesen ès a tesóm 32 èvesen.jól vannak nem voltak kórházban.,talán a genetikámban bîzhatok ,viszont a más állapot màs kèrdès ,fogèkonyabb lehetek arra hogy elkapjam újra... Ha sikerül teherbe esnem mèrlegelnj fogom az oltást
2021. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

Én emlékszem anno 10 éve mikor a fiamat vártam, ugyan ez ment (itt is) a H1N1 betegségnél. 2 részre

vált akkor is a tábor, pont azért, mert ott is az oltóanyagot hamar feltalálták, és még nem volt annyira tesztelve. Azért voltak olyanok akik be oltatták magukat, ha jól emlékszem senkinek nem lett baja tőle. (Én nem mertem akkor, de most be fogom adatni, úgy gondolom nem úszom meg egy kis semmiséggel ha elkapom)

2021. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
52%
Igen
2021. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Igen, már hetek óta kérlelem a háziorvosom, hogy valahogy intézze el. Ha most tényleg lehet jelentkezni a várandósoknak, akkor kis szerencsével talán már a jövő héten megkapom.
2021. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%

15-ös, lehet hogy te így emlékszel, de az igazság az, hogy sokaknál narkolepsziát okozott.

[link]

Amúgy nem vagyok oltásellenes, mi babaprojektben vagyunk és az oltás mellett döntöttünk, csak attól még sajnos azt gondolom, hogy ez a cikk a h1n1 oltásról az igazsághoz tartozik.

2021. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
38%

Idiók társasága. Aki beoltatja magát az a legidiótább. Népességcsökkentés folyik a vakcinával!!!

Már évtizedekkel ezelőtt kitervelték ezt az egészet.

Az ország vezetői teszik a dolgukat a népnek az agymosás érdekében hogy adassák be maguknak a vakcina mérget.

Halálos méreg, ami ÖRÖKRE benned marad, visszaút nincsen.

2021. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
29%
Idióták*
2021. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!