Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szisztok! Terhesen tetoválás?

Szisztok! Terhesen tetoválás?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok, most derült ki sajnos nem nagyon voltak jelei mivel alapjáraton is PCOm van tehát a ciklusom elmaradása se lepett meg. Mindegy lényegtelen nagyon örülök hogy így alakult, viszont idegesít mert 2 hete voltam szemöldököt tetováltatni(

Nem ártatottam vajon a babámnak?



2021. márc. 26. 19:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem az orvosom is azt mondta, hogy nyugodjak meg szerinte nem lesz gond, de az érdekelne mégis hogy van itt közületek olyan aki esetleg járt így vagy hasonló cipőben
2021. márc. 26. 19:55
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne aggódj. :)
2021. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt, tudtommal a fertőzésveszély miatt nem javasolják. De gondolom a tied nem fertőződött el.
2021. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Semmi bajod nem lesz ettől, én a második trimeszterben voltam (elvállalt a szemöldök tetoválóm, második szemöldök tetoválásom volt nála , frissítésre mentem hogy egy két évig ne legyen gondom rá ) , figyeltem rá ahogy kellett és nem volt gond .

Jó baba várást:)

2021. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!