Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kismamának kötelező...

Minden kismamának kötelező terhességi vitaminokat szedni? 8 hetesen nem késő elkezdeni? Az orvos kell felírja vagy magamtól kell elkezdjem?

Figyelt kérdés
5 hetesen jöttem rá, hogy terhes vagyok. Nem jött meg előtte sem a menstruációm rendszeresen ezért későn kezdtem el gyanakodni. Elmentem a nőgyógyászhoz aki mondta hogy szedjek folsavat és kaptam még hüvelytablettát. Nem mondta hogy szedjek terhes vitamint. De valaki tanácsolt hogy pedig az kell. Még nem volt kisbabám ezért ugymond tapasztalatlan vagyok. Minden kismamának kell szedni terhes vitamint vagy csak akinek indikálja az orvos. Mostmár 8 hetes vagyok. Remélem nem késő elkezdeni. Nagyon félek hogy valamit rosszul csinaltam. Mivel az orvos nem kondta addig mig nem tanacsolta valaki nem gondoltam erre. 164 cm 70 kg. Nem vagyok sovány alkat.

2021. márc. 28. 23:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hányadik hétben vagy kérdező?
2021. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mostmár 31. hétben
2021. aug. 25. 16:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Remélem azota az aggodalmad meg minden egyhült
2021. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen :) egészséges a baba is, minden rendben van!
2021. aug. 27. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!