Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valaki hasonlo...

Volt mar valaki hasonlo helyzetben?a teszt pozitiv,de az orvos nem lat terhesseget.

Figyelt kérdés

Febr.23.an volt meg utoljara a menstruaciom,penteken du.csinaltam tesztet egybol eros pozitiv lett.

Tegnap voltam reggel voltam orvosnal huvelyi Uh.t vegzett,de azt mondta terhessegrol szo sincs.

Kerdezte biztos pozitiv volt e a teszt?valaszoltam igennel mivel + volt..

Tapogatta a hasamat es mondta,hogy terhesseg nincs a leletbe is irta:Gravra utalo jel nincs

Az orvos utan csinaltam delkorul tesztet egybol pozitiv lett..aztan du.5korul csinaltam masikat ismet +.

Tegnap egesznap barnazgattam..nem mondanam,hogy sok mennyiseg olyan kb.mikor terheseeg vegen elmegy a nyakdugo.

Egesznap rosszul vagyok szedulok,faj a vesem korul,nyilalo erzes a hasaljaban es enyhe gorcs,hanyinger,faradtsag.

Endometrium 10mm.

Ha nincs terhesseg mitol lett pozitiv 3 tesztem es mitol vagyok rosszul?

Semmi olyan utalo jel nincs a mehben ami terhessegre utalna.

Persze megyek vissza az orvoshoz,de erdeklne volt e mar valaki hasonlo helyzetben?

Mielott valaki kerdezne miert nem az orvost kerdeztem:Dr.ur annyit mondott,hogy mennem kell labora,hogy ott is csinaljanak tesztet ,de ha addigra megjonne a menstruaciom nincs semmi teendom.



2021. ápr. 1. 12:38
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
75%

Nem biztató a dolog, 7e soká van még, addig mondjuk szétrobbanhat a petevezetéked is, ha ott akadt el a petesejt


Magánlabor? Magánorvos, nőgyógyászati ambulancia?

2021. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is úgy volt, hogy amikor először mentem a dokihoz, még nem látott terhességre utaló jelet, de ő azt mondta, hogy menjek vissza 2 hét múlva. És akkor már meg tudta állapítani a terhességet, sőt szívhang is volt. :) Pedig én nem is mentem annyira korán, mert július 25-én volt az utolsó mensim és szeptember 7-én voltam először a dokinál.
2021. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
76%
Sürgősségi, ügyelet.
2021. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Itt nogyogyaszati ambulancia tobb mint 70km-re van 3 gyerekkel sehogy nem tudok menni ferjem este 6kor vegez.


A legkozelebbi ugyelet este 6tol lesz elerheto..a nogyogyasz hamarabb nem fogad,senki nem adott hamarabbra idopontot akinel voltam tegnap orvosnal ma,holnap nem rendel csak jovo7en hetfotol-szerdaig.


Igy hirtelen azt sem tudom mit csinaljak mivel nem is fogadnak hiaba mondtam,hogy mivan,de "sajnalattal"kozik,hogy hamarabb nincs idopont csak a 7.e

2021. ápr. 1. 14:05
 25/41 anonim ***** válasza:
Akkor reménykedjünk hogy jól leszel, de ha fekete zaccos már a barnázás pl akkor mentőt hívj, ne is fáradj a nőgyógyásszal
2021. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Nincs mar barnazasnak jele a derekamban erzem a gorcsot+a hasam aljaban ilyen kellemetlen nyomast..vagy nemis tudom,hogyan irjam le.

Mindenesetre,ha nem lesz jobb vagy elkezdek verezni vagy akarmi akkor termeszetesen megyunk a korhazban


Es nagyon koszonom a valaszaitokat!

2021. ápr. 1. 14:27
 27/41 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis teát vagy pl magnéziumos pezsitabit ha van!
2021. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Azért halálra paráztatni nem kell. Egy méhen kívüli terhesség nem 5 hetesen fog hasűri vérzést okozni, feleslegesen rémisztgetitek.


1. Hány napos a ciklusod? Ha szabályos 28, akkor is még csak 5+1 hetes voltál tegnap. Vagy azért nem látott terhességet, mert

a) később fogant

b) nem fejlődik megfelelően a terhesség, valószínűleg korai vetélés lesz belőle

c) valóban méhen kívül van

2. Ha több, mint 28 napos a ciklusod, akkor az is lehetséges, hogy szimplán túl korán mentél. Ha pl. 32-35 napos ciklusaid vannak, akkor még 5 hetes terhes se vagy, tehát nem is kellene látnia semmit.


Ha nem volt a leleten szabad hasi folyadék, akkor egész nyugodtan lehet ezzel várni, pláne nem kell mentőt hívni.

2021. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Barátnőm ugyanígy járt. Teljes meggyőződéssel mondta a doki, hogy biztosan nem terhesség, meg fog neki jönni, menjen vissza vérzés után. A teszten erősebb volt a tesztcsík,mint a kontroll. Pár nap múlva máshol már volt petezsák, azóta szívhang is. Bármi lehet.🤷
2021. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

28-as valaszolo!

Oszinten nemtudom pontosan beloni a ciklusomat mert ossz.vissza jott meg

Szules utan 13.honaprja jott meg az elso mensim.


A lanyommal is koran menetem orvoshoz huvelyi uhval vizsgaltak es akkor mar latszott az 5hetes

terheseeg.


Kb.1oraja erzek a derekamban jobb oldalt eros nyomast foleg mikor allo helyzetben vagyok vagy lepek.

Kb.10perce a hasamalja(leginkabb ball oldalt.)elkezdett erosen szurkalni most pedig gorcseim vannak..eros vizelesi inger kieseri

2021. ápr. 2. 12:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!