Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valaki hasonlo...

Volt mar valaki hasonlo helyzetben?a teszt pozitiv,de az orvos nem lat terhesseget.

Figyelt kérdés

Febr.23.an volt meg utoljara a menstruaciom,penteken du.csinaltam tesztet egybol eros pozitiv lett.

Tegnap voltam reggel voltam orvosnal huvelyi Uh.t vegzett,de azt mondta terhessegrol szo sincs.

Kerdezte biztos pozitiv volt e a teszt?valaszoltam igennel mivel + volt..

Tapogatta a hasamat es mondta,hogy terhesseg nincs a leletbe is irta:Gravra utalo jel nincs

Az orvos utan csinaltam delkorul tesztet egybol pozitiv lett..aztan du.5korul csinaltam masikat ismet +.

Tegnap egesznap barnazgattam..nem mondanam,hogy sok mennyiseg olyan kb.mikor terheseeg vegen elmegy a nyakdugo.

Egesznap rosszul vagyok szedulok,faj a vesem korul,nyilalo erzes a hasaljaban es enyhe gorcs,hanyinger,faradtsag.

Endometrium 10mm.

Ha nincs terhesseg mitol lett pozitiv 3 tesztem es mitol vagyok rosszul?

Semmi olyan utalo jel nincs a mehben ami terhessegre utalna.

Persze megyek vissza az orvoshoz,de erdeklne volt e mar valaki hasonlo helyzetben?

Mielott valaki kerdezne miert nem az orvost kerdeztem:Dr.ur annyit mondott,hogy mennem kell labora,hogy ott is csinaljanak tesztet ,de ha addigra megjonne a menstruaciom nincs semmi teendom.



2021. ápr. 1. 12:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon eros, nem akarlak idegesiteni, de kemiainal halvanyabb lenne, plane ha mar barnazol es rosszul vagy. Sajnos van esely a mehenkivulire, jarj utana.
2021. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Mondjuk meg csak 5 hetes vagy, lehet tenyleg nem latszik semmi uhn, de azert valami rautalo jelnek kene lenni.
2021. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Ha rosszabbul leszel menj ugyeletre.
2021. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarok senkit paráztatni, de ha méhen kívül van és épp barnázik akkor pont nem kéne még egy hetet várni.., úgyhogy ezt most kéne kideriteni

Van lehetőséged másik orvoshoz menni?

2021. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Nem ertem akkor Dr.ur eszebe,hogyhogy nem volt,hogy akar mehenkivuli is lehet.


Ha terhesseg lenne huvelyi uh.n latni kellett volna?

Bar tapogatasnal sem erzett semmit.

2021. ápr. 1. 13:24
 16/41 anonim ***** válasza:
90%
14es igy van, eros a teszt, barnazol, rosszul vagy, a mehben nincs terhessegre utalo jel. En nem varnek.
2021. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
De eszebe jutott, csak nem mondta, azert kuldott laborba. Ott megnezik mennyi a hcg es mennyivel jo. Abbol tudnak kovetkeztetni.
2021. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
53%

Haaat, lehet még annyira kicsi volt a petezsák hogy nem látszódott, ha kicsit később fogant akkor lehet még a 4 hét végén vagy épp..

De a méh vastagságából lehetne következtetni hogy talán terhes vagy

És valóban a kémiai terhességnél sokkal halványabb a csík, ez nem az lesz.


Szerintem van esély méhen kívülire sajnos, de ne legyen igazam 🤞

2021. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
53%
Mennyivel no
2021. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

7.ere kaptam masik orvoshoz idopontot


A laborba nem vervetelre kuldott hanem vizelet es terhessegi teszt.


Leginkabb a vese tajekan erzek eros nyomast a jobb oldalon.

A barnazas megszunt es a gorcs is abba maradt

2021. ápr. 1. 13:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!