Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hét telt el abortusz óta,...

Két hét telt el abortusz óta, és lefekudtem a párommal védekezés nélkül! Szerintetek ha esetleg teherbe esnék,minden rendben lenne a banámmal? Mert soha többé nem megyek abortuszra!

Figyelt kérdés
Rájöttem mennyire szívtelen voltam mert megoltem a gyerekem. Két hét után lefekudtem a párommal védekezés nélkül nem tehetek róla, szeretjük egymást és ez a baba dolog is...kerem az szóljon hozzá aki még életében nem vétkezett!biztassatok inkább. Köszi
2021. ápr. 3. 21:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Trollala.
2021. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem el, hogy az orvosod nem mondta el neked hatezerszer a műtét előtt és után, hogy legalább egy menzeszt várjatok a védekezés nélküli együttléttel. De amúgy van doki aki három hónapot mond.

Ha nem kamu ez a kérdés, akkor remélem nem lettél terhes, mert ha egy ilyen egyszerű utasítást se tudsz követni akkor inkább ne szaporodj.

2021. ápr. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
92%
Ha összeszedtél egy fertőzést, az ab lesz a legkisebb gondod, örülj, ha a méhed megmarad.
2021. ápr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
83%

Két ilyen ostoba csajt ismerek. A babának nincs baja, mindkét gyerek fizikailag egészséges.

Mindkét csajt otthagyta a kanja még a szülés előtt. Nem véletlenül voltak abortuszon. Mindkettő elég xarul járt, szülő nélkül az utcán élne a gyerekkel. Az egyik kisgyerek totál idegbeteg is, ebben az ordítasban nő fel otthon, ezt tanulja el.

2021. ápr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
49%

Remélem kapsz egy fertőzést és kipakolnak.

Az ilyen elmebetegeket bekéne zárni. Nem hogy még gyerekük legyen

2021. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
94%

Köszi az üzit!

Tele is sírom a kispárnámat mindjárt!!!

Sajnos a gyerekvállaláshoz nem kell ész 😩

2021. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
89%
Több esélyes a dolog ugye tudod? Vagy ki tudod hordani vagy nem, vagy egészséges lesz, vagy nem. Nem hülyeségből kérik hogy várni kell. Lehet megsem tapad rendesen mert a méhednek is gyógyulni kell egy műtét után. Ha spontán elment volna otthon és kitisztultál orvos szerint is jobb egy menzeszt megvárni, már azért is hogy tudják honnan számolni a terhességet. Itt amit most csináltál még a magad részére is összeszedhetsz bármilyen fertőzést, nem szabad ezzel játszani... Amúgy ha terhes lennél, mivel hangzik jobban hogy kb két héttel később születne a baba mint az előző aki vegülis mégse maradt meg? A nőgyógyász se fog megdicsérni ha most terhes leszel ebből az együttlétből mikor az előző saját döntésből nem fejlődhet tovább.
2021. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
79%

En hallottam ilyenrol,hogy abortusz utan egybol teherbe esett a no, nemtudom pontosan mennyi idovel .. meg olyat is hogy halva szules utan (5 honapos terhesseg volt)

Mindket kisbaba/gyerek egeszseges, hala Istennek, es mindket anyuka egy lelkibeteg nyomorult. (Sogornoim voltak anno)

2021. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
27%
Én azért az abortuszt és a halva szülést ne venném egy kalap alá...
2021. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 babyboom567 ***** válasza:
100%
Hamarabb lesz jó durva méhgyulladásod,mint terhesség ebből.
2021. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!