Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hét telt el abortusz óta,...

Két hét telt el abortusz óta, és lefekudtem a párommal védekezés nélkül! Szerintetek ha esetleg teherbe esnék,minden rendben lenne a banámmal? Mert soha többé nem megyek abortuszra!

Figyelt kérdés
Rájöttem mennyire szívtelen voltam mert megoltem a gyerekem. Két hét után lefekudtem a párommal védekezés nélkül nem tehetek róla, szeretjük egymást és ez a baba dolog is...kerem az szóljon hozzá aki még életében nem vétkezett!biztassatok inkább. Köszi
2021. ápr. 3. 21:53
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
A negatív kommentelőket kérném hagyjanak a támadással. Elég a bajom így is. Persze könnyebb másokat lenézni. De ki az aki nem vétkezett életében??
2021. ápr. 4. 18:51
 22/38 anonim ***** válasza:
75%
Te már kétszer egymás után vétkezel ugyan úgy életedben..
2021. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
75%
Sugárzik az értelem. Bár többé sose esnél teherbe, az ilyen nem érdemli meg h anya legyen.
2021. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
89%
Van aki a masok hibajabol tanul, van aki a sajatjabol sem...
2021. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
76%
19,nem vettem egy kalap ala, de a 6 hetet ugyanugy meg kellett volna varni, nem tettek, es terhesek is lettek. Es a masodik terhesseg mindket esetben megmaradt es egeszsegesen megszuletett. De a nokrol megvan a velemenyem, mert ismerem oket.
2021. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
95%
Kerdező amit te csináltál az nem vétkezés, hanem szimpla hülyeség. Nagyon nem ugyanaz a kategória. A vétkezés erkölcsi kérdés, a hülyeség értelmi.
2021. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elozo is irja, ez nem vetkezes (marmint Bibliai ertelemben persze a hazassagon kivuli szex es az abortusz is az), ellenben eleg pontosan mutatja az ertelmi szintet mindkettotok reszerol... (es nem az elso abortusz miatt, hanem az azt koveto ertelmi fogyatekos viselkedes miatt.)

Sokkal jobb lenne, ha egyikotok sem akarna szaporodni.

2021. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
77%

Én a helyedben inkább azon aggódnék, hogy milyen fertőzést szedtél össze.

6 hetet kötelező várni!!!!

2021. ápr. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
30%
Nem hiszem hogy terhes lettél,de valóban kellene védekezni ha nem aktuális a baba. Örülök hogy rájöttek hogy az abortusz a világ legtisztább döntése,de ezentúl védekezhetnek.
2021. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
36%
Legtisztább helyett lég rosszabb...bocsanat
2021. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!